Oferta pracy

Content Development Specialist

Allegro O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • W ramach serwisu będziesz prowadzić kampanie trade marketingowe kategorii Allegro odpowiadające na potrzeby użytkowników oraz wspierające sprzedaż

  • Weźmiesz odpowiedzialność za wykorzystanie mediów wewnętrznych do promocji kampanii i kategorii na Allegro

  • Będziesz odpowiadać za tworzenie i implementację komunikacji trade marketingowej współpracując z wieloma zespołami w organizacji

  • Zaangażujesz się w budowę stron i tworzenie contentu dedykowanego danej kategorii oraz zorientowanego na komunikację prokliencką

  • Zorganizujesz plan wydawniczy i zajmiesz się jego egzekucją

  • Dzięki narzędziom analitycznym, będziesz mierzyć efektywność prowadzonych działań

  • Będziesz przygotowywać mailingi i wysyłać powiadomienia push

  • Zaangażujesz się w śledzenie trendów sprzedażowych, aktualnie wyszukiwanych haseł oraz obserwowanie nowych rozwiązań contentowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu contentu lub komunikacji online

  • Korzystanie z łatwością z programów i technologii, w tym z CMS

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i opieranie się na danych