Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Content Editor

  • Ksawerów (pow. pabianicki), Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Contec to nowoczesna firma działająca na rynku międzynarodowym w zakresie sprzedaży maszyn szwalniczych, urządzeń krojczych i prasowalniczych, oprogramowania do projektowania odzieży, części zamiennych i akcesoriów niezbędnych do produkcji odzieży i konfekcji technicznej. Jesteśmy ambitni, profesjonalni i kreatywni. Razem tworzymy nie tylko prężną firmę o ustabilizowanej pozycji, ale również przyjazne miejsce pracy. Jesteśmy zgranym zespołem młodych ludzi, pracujemy w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy, poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu.

     Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko :
    Miejsce pracy: Ksawerów (pow. pabianicki)

    ZADANIA :

    • Redagowanie i przygotowywanie materiałów do zamieszczenia na stronie internetowej
    • Modyfikowanie, moderowanie i edytowanie zawartości strony internetowej
    • Nadzorowanie procesu produkcji treści na stronę, optymalizowanie pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz monitorowanie wyników
    • Optymalizowanie treści za pomocą wskazówek SEO
    • Monitorowanie ruchu i zaangażowania użytkowników strony internetowej
    • Śledzenie zmian w zakresie sposobu prezentacji treści w Internecie

    OCZEKIWANIA :

    • Bardzo dobre umiejętności pisania i edytowanie w języku polskim
    • Mile widziana znajomość systemu Wordpress oraz narzędzi graficznych np. GIMP, Photoshop
    • Wiedza z obszaru mediów społecznościowych, ich funkcji i możliwości użycia
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
    • Zaangażowanie i gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    • Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY :

    • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
    • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
    • Kartę Multisport
    • Wyjazdy integracyjne oraz paczki świąteczne
    • Rodzinne podejście do pracowników
    • Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym ambitnym zespole ( nie jesteśmy korporacją :)

    Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji (CV),
    klikając w poniższy przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".