ERLI.pl

Content & Influencer Marketing Specialist

ERLI.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 06 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie strategii i realizacja działań reklamowych z influencerami (Facebook/Instagram/TikTok/ YouTube)

  • tworzenie contentu budującego zaangażowaną społeczności wokół brandu

  • prowadzenie działań promocyjnych budujących zasięg i brand awareness dla dwóch marek z branż: ecommerce marketplace (Erli.pl) oraz marki dziecięcej (skiddou)

  • wyszukiwanie, angażowanie oraz nawiązywanie relacji biznesowych z influencerami

  • generowanie pomysłów i koncepcji kampanii reklamowych z influencerami

  • analityka sukcesu tworzonych treści, wyciąganie wniosków w celu optymalizowania działań

  • wykonywanie audytów, analiz konkurencji i grup docelowych

  • monitorowanie trendów w mediach społecznościowych i komunikacji online i reagowanie na nie na profilu Facebook/Instagram/TikTok/ YouTube

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii Paid Ads

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii z influencerami na rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy współpracy influencerami (Facebook/Instagram/TikTok/ YouTube)

  • doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych

  • umiejętność wyszukiwania i analizowania danych niezbędnych do pracy np.: raportów, badań, analiz, wystąpień

  • umiejętność doboru języka i form komunikacji do określonych grup odbiorców

  • doświadczenie w zarządzaniu współpracą i kierowaniem działaniami Influencerów oraz w weryfikowaniu dostarczanych przez nich treści.

  • umiejętność monitorowania wyników kampanii

  • znajomość narzędzi takich jak Brand24, Whitepress itp.

  • mile widziana umiejętność prowadzenia kampanii reklamowych/Paid Ads.

To oferujemy

  • unikatowe połączenie stabilności współpracy przy rozwijaniu projektu na wczesnym etapie (startup)

  • możliwość rozwoju i awansu przy ambitnym projekcie

  • wyjątkową atmosferę pracy dzięki doświadczonym specjalistom z branży

  • dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, 30% zniżka w lokalu gastronomicznym mieszczącym się w budynku)

  • zatrudnienie w oparciu o wybrany przez Ciebie rodzaj umowy

  • pracę od poniedziałku do piątku w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji (Poznań, ul. Kopanina 34).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

ERLI.pl

Jesteśmy ERLI.pl - jesteśmy nową platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Stanowimy część prężnie rozwijającego się holdingu skupiającego aż 40 spółek. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii. Co ważne, praca w ERLI.pl sprzyja ciągłemu udoskonalaniu umiejętności i kompetencji, dzięki ambitnym wyzwaniom i przyjaznemu środowisku pracy. ERLI.pl to innowacyjny marketplace, którego celem jest osiągnięcie stabilnego miejsca w czołówce. Jednak aby zrealizować nasze plany, potrzebujemy Twojego wsparcia!

Przewiń do profilu firmy