Oferta pracy

Content manager

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie działu marketingu w zakresie dostarczania treści (copy, foto i video) możliwych do wykorzystania m.in w social mediach, stronie www, inne,

  • koordynowanie publikowania treści social mediowych oraz innych kanałów,

  • dbanie o wzrost świadomości marki poprzez content marketing,

  • zwiększanie zasięgów marketingowych korzystając z zasad SEO / SEM,

  • rekomendowanie rozwiązań mających na celu zwiększenie świadomości misji marki,

  • monitorowanie działań konkurencji w zakresie content marketingu,

  • przygotowywanie treści pod kampanie marketingowe oraz promocyjne,

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych, ciekawych tematów,

  • realizowanie planów publikacji ciekawych, angażujących, a równocześnie sprzedażowych treści w j. polskim,

  • działania z zakresu content marketingu wspierające PR,

  • zamienianie contentu z nagrań wideo na treść blogową,

  • opracowywanie treści newsletterów oraz mailingów w zakresie nowo stworzonego contentu.

Nasze wymagania

  • znajomość trendów z branży wyposażenia wnętrz, sztuki, kultury, mody,

  • kreatywność, otwartość,

  • łatwość komunikowania się i umiejętność pracy w zespole,

  • duża inicjatywa do działania,

  • zmysł estetyczny i wyobraźnia,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • biegła obsługa programów pakietu Microsoft Office,

  • obsługa programów graficznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 29 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz,

  • rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia,

  • cykliczne szkolenia techniczne oraz branżowe,

  • wynagrodzenie stałe, wypłacane w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B oraz atrakcyjne premie.

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.

Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.

Przewiń do profilu firmy