Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fanadise Sp. z o.o. z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Content Manager

Fanadise Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 09 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleje Jerozolimskie 94

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zamówienia, kreacja i koordynacja contentu dostosowanego do potrzeb Fanadise oraz klientów, a także współpraca z montażystami, grafikami, etc.,

  • zarządzanie publikacją treści na kanałach społecznościowych Fancy Bears Metaverse,

  • koordynacja scenariuszy działań, harmonogramów oraz ich terminowa realizacja,

  • reagowanie na zmiany - realizacja contentu zgodnie ze strategią,

  • raportowanie i przygotowywanie prezentacji,

  • ścisła współpraca z customer service,

  • analiza możliwości lokowania marki,

  • monitorowanie konkurencji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (najchętniej w agencji marketingowej),

  • znajomość narzędzi content marketingowych (m.in. social media, SEO/SEM, mobile/e-commerce, e-mail marketingu, AR/VR),

  • znajomość pojęć: NFT, rynku krypto, metaverse, etc.,

  • otwarty umysł, kreatywność, praktyczna chęć pogłębiania wiedzy,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 - warunek konieczny,

  • znajomość j. polskiego (min. B1/B2),

  • zaangażowanie samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz reagowania na zmiany.

Mile widziane

  • znajomość innych języków europejskich, np. niemiecki, hiszpański, włoski, francuski,

  • doświadczenie w influencer marketingu.

Fanadise to projekt technologiczny, którego celem jest zrewolucjonizowanie istniejącego status quo w sektorze mediów społecznościowych poprzez wprowadzenie na rynek nowej platformy socialmediowej łączącej w sobie świat influencerów, contentu i kryptowalut, przede wszsytkim dzięki nowatorskiemu zastosowaniu tzw. NFT, czyli non-fungible tokens. Wychodzimy z założenia, że obecne social media odtwarzają przestarzały już model bazujący na dystrybucji przestrzeni reklamowej pomiędzy treściami zamieszczanymi za darmo przez twórców internetowych na platformach agregujących ludzi poszukujących informacji i rozrywki. Korzystając z najnowocześniejszych technologii blockchainowych udało nam się z powodzeniem zwodować nowy produkt, stworzyć wokół niego międzynarodowe community, stworzyć token i w alternatywnym modelu pozyskiwania kapitału zapewnić sobie finansowanie dalszego rozwoju. Kolejnym krokiem jest rozbudowa zespołu, pozyskanie globalnych twórców, rozwój technologii i pewnie stawianie kroków w fizyczno-digitalowym multiversie. W tym celu poszukujemy Content Managera, który korzystając z dotychczasowych doświadczeń chciałby przeżyć zawodową przygodę życia i wspólnie z nami zrewolucjonizować internet. Założycielami Fanadise są Bartek Sibiga, Jakub Chmielniak.

Przewiń do profilu firmy