Content Marketer z językiem niemieckim

Piwik PRO S.A.

7 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie po niemiecku wysokiej jakości, popartych researchem tekstów, które tłumaczą biznesowe i techniczne aspekty analityki, prywatności danych i marketingu online,

  • Tworzenie materiałów wspierających sprzedaż, w tym broszur, prezentacji produktowych i historii sukcesów naszych klientów,

  • Edycja tekstów pisanych przez nasz zespół, inne działy firmy i zewnętrznych autorów; dzielenie się pomysłami na ich udoskonalenie,

  • Lokalizowanie treści, napisanych w języku angielskim przez innych marketerów z naszego teamu, by dostosować je do potrzeb rynku niemieckiego.

Nasze wymagania

  • Świetna znajomość niemieckiego, pozwalająca tworzyć treści, które zaciekawią odbiorców na całym świecie,

  • Dobra znajomość angielskiego, min. poziom B2,

  • Pasja do pisania i oko do detali,

  • 3 lata doświadczenia w marketingu online, najlepiej zebranego w firmach technologicznych,

  • Umiejętność dostosowania sposobu pisania do potrzeb konkretnych person marketingowych,

  • Proaktywność, świetna organizacja pracy i umiejętności wyznaczania priorytetów.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pisaniu na tematy techniczne i umiejętność analitycznego myślenia,

  • Podstawowa znajomość narzędzi analityki internetowej, pozwalająca na mierzenie efektów swojej pracy,

  • Doświadczenie w marketingu B2B, umiejętność pisania pod potrzeby odbiorców z konkretnych etapów lejka sprzedażowego,

  • Znajomość narzędzi CRM (np. Hubspota) i CMS (np. WordPressa),

  • Znajomość technik SEO, np. wyszukiwania słów kluczowych i optymalizacji strony, oraz narzędzi SEO.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: 7000 – 10 000 zł netto (kwota na fakturze, kontrakt B2B),

  • Możliwość dzielenia się swoją wiedzą i posiadania wpływu na naszą strategię i działania, a także nauki od innych doświadczonych członków zespołu,

  • Pracę w jednej z szybciej rozwijających się, technologicznych firm produktowych w Polsce,

  • Elastyczne warunki współpracy – możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie w pełnym wymiarze, jak również z naszego biura we Wrocławiu,

  • Dedykowany budżet rozwojowy, dostęp do książek branżowych i kursów,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kafeterię MyBenefit,

  • Super ekipę i atmosferę współpracy typową dla firm technologicznych (cenimy sobie nieformalne podejście).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowany/a? Przygotuj się na:

  • 15min rozmowę w języku niemieckim, w trakcie której porozmawiamy o jednym z postów z naszego bloga

  • Zadanie rekrutacyjne – poprosimy Cię o napisanie dla nas krótkiego, przykładowego tekstu, na zadanie dostaniesz 5 dni

  • Rozmowę rekrutacyjną (na żywo lub online), podczas której sprawdzimy czy wzajemnie do siebie pasujemy

A co w tym wszystkim dla Ciebie?

  • Forma współpracy: Wybierz dogodną formę współpracy: B2B, umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • Wewnętrzne szkolenia: Rozwijaj się technicznie, doskonal umiejętności miękkie i poznaj Piwik PRO Analytics Suite od podszewki

  • Prywatna opieka medyczna: Solidny pakiet od LuxMed

  • Urlop: Korzystaj z 26 dni płatnego urlopu, niezależnie od stażu

  • Budżet rozwojowy: Świat jest pełen wartościowych źródeł wiedzy. Sięgaj po kursy online, konferencje, szkolenia i wznieś swoje kompetencje na kolejny poziom

  • Nieskończona przestrzeń do zaangażowania: Dziel się pomysłami, dołączaj do projektów międzyzespołowych lub współtwórz firmę na swój własny sposób

  • Sabbatical leave: Dodatkowy płatny miesiąc urlopu dla osób współpracujących z Piwik PRO co najmniej 5 lat

  • Kafeteria MyBenefit: Coś miłego dla fanów sportu, kultury i zakupów

  • Elastyczne warunki współpracy: By praca grała z Twoim życiem

Jesteśmy drużyną pełnych pasji marketerów, poszukujących brakującego elementu do naszego składu! Naszym wspólnym celem jest szerzenie wiedzy o prywatności danych, analityce internetowej i naszej platformie. Pomysły na działania czerpiemy z analizy danych, rynkowych trendów i rozmów z klientami. Jesteśmy już obecni na rynku niemieckim i chcielibyśmy kontynuować nasze wysiłki z Twoją pomocą. Przez lata pracy zgromadziliśmy sporo wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Z przyjemnością poznamy też Twoje doświadczenia i dowiemy się, co w content marketingu lubisz najbardziej.

Przewiń do profilu firmy