Oferta pracy

Content Marketing Manager (cosmetics)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

11 00014 000 brutto / mies.
  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży Beauty, poszukujemy osoby na stanowisko: Content Marketing Manager.

Twój zakres obowiązków

  • Wyznaczanie strategii content marketingowej w odpowiedzi na potrzeby użytkowników oraz pojawiające się trendy

  • Tworzenie treści contentowych (artykuły, opisy na www, krótkie treści) na potrzeby wewnętrzne oraz dla klientów, w języku polskim i angielskim

  • Dbanie o wizerunek marki w kanałach SoMe

  • Dbanie o spójność i wysoką jakość materiałów contentowych

  • Publikowanie stworzonych treści

  • Optymalizacja treści zgodnie z zasadami SEO

  • Współpraca z copywriterami oraz specjalistami od marketingu / produktu

  • Opracowanie strategii komunikacji w serwisie Tik Tok i Instagram (stories)

  • Ustawianie kampanii płatnych na YouTubie, oraz koordynacja pracy agencji przy tworzeniu kampanii płatnych (posty, dark posty, kampanie etc)

  • Organizacja sesji video w firmowym studio na potrzeby SoMe

  • Monitorowanie trendów w branży oraz działań konkurencji na rynku Polski i zagranicznym

  • Analiza efektywności przyjętych strategii i raportowanie działań

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność tworzenia angażujących, merytorycznych i poprawnych językowo treści

  • Lekkie pióro, umiejętność dopasowywania języka do grupy docelowej

  • Umiejętność korzystania z narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych (np.Keywords Planner, SEMStorm, Answer The Public itp.)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość branży Beauty oraz zagadnień związanych z e-commerce

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe (zgodne z doświadczeniem zatrudnionej osoby)

  • Dodatkowy system premiowy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną przez kandydata formę umowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity pozapłacowe (grupowe ubezpieczenie na życie i pakiet zapewniający opiekę medyczną)

  • Swobodę działania oraz możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz rozwoju w strukturach firmy

  • Stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • Rozwojową i pełną nowych wyzwań pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu