Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1372 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Content Marketing Manager – E-Learning IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eduweb.pl

    eduweb.pl to wiodący polski serwis w ramach którego od 8 lat oferujemy najwyższej jakości materiały edukacyjne z zakresu projektowania stron www, tworzenia grafiki, fotografii, wideo itp. Nasi trenerzy to najwyższej klasy eksperci, a Certyfikaty eduweb.pl są honorowane i wspierane przez najlepsze firmy z branży. Dostarczamy także treści dla partnerów, takich jak Microsoft czy Adobe. Jako pionier naszej branży, jesteśmy stabilną i przyjazną firmą, budowaną na zasadzie dobrych relacji jej współpracowników oraz misji dostarczania wysokiej jakości wiedzy - o ogromnym potencjale, także międzynarodowym, czego dowiedliśmy jako wystawca targów CeBIT 2013. W ostatnim czasie uruchomiliśmy nowoczesne biuro na warszawskim Wilanowie, razem z salą szkoleniową oraz studio. Jesteśmy na etapie intensywnego rozwoju i sprzedaży szkoleń oraz usług b2b oraz b2c w zakresie naszej specjalizacji i rosnącego zapotrzebowania rynku.

    Poszukujemy osoby, która pomoże nam w realizacji tych celów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Prowadzenie procesu wydawniczego kursów, warsztatów i szkoleń
    • Nadzorowanie spójności ścieżek edukacyjnych, organizacja kontentu
    • Współpraca z autorami, prowadzenie haromonogramu studio, recenzowanie kursów
    • Redagowanie tekstów promocyjnych, opisów, notek prasowych, reklam
    • Planowanie i prowadzenie efektywnych działań marketingowych w zakresie promocji kursów
    • Obsługa kanałów social media i współpraca z partnerami w zakresie promocji
    Wymagania:
    • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kierowaniem projektem, opracowywaniem materiałów promocyjnych, wspieraniem sprzedaży/promocji
    • Zainteresowanie oraz znajomość technologii IT związanych z grafiką, projektowaniem WWW, programowaniem i innymi specjalizacjami eduweb.pl
    • Łatwość tworzenia tekstów promocyjnych i podstawy copywritingu
    • Znajomość nowoczesnych form promocji, social media
    • Mile widziana znajomość obsługi aplikacji graficznych i montażu wideo
    • Solidność, zorganizowanie, samodzielność
    Oferujemy:
    • Pracę w młodym, kreatywnym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Samodoskonalenie z kursami i szkoleniami
    • Pracę w nowoczesnym biurze na warszawskim Wilanowie
    • W firmie otwartej na pomysły, która dynamicznie się rozwija
    • Z dostępem do nowych technologii

    Zobacz gdzie możesz pracować na http://bit.ly/1oPkRzA

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Odpowiemy na wybrane oferty.