Oferta pracy

Content Marketing Manager

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Chwaszczyńska 180

Dąbrowa

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie contentu oraz nadzór na spójnością przekazu dla wszystkich kanałów komunikacji,

  • Odpowiedzialność za planowanie oraz wdrażanie strategii marketingowej

  • Opracowanie i realizacja planów marketingowych krótko- i długoterminowych

  • Zarządzanie wizerunkiem firmy oraz PR

  • Monitorowanie skuteczności/ efektywności działań marketingowych

  • Wsparcie działu sprzedaży w tworzeniu ofert, prezentacji i materiałów

  • Współpraca z agencjami i partnerami biznesowymi

  • Zarządzanie budżetem marketingowym

  • Ścisła współpraca z Zarządem Spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w promowaniu contentu B2B

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w pracy z danymi rynkowymi oraz nowoczesnymi narzędziami marketingowymi

  • Umiejętność tworzenia kampanii marketingowych i bycie na bieżąco z trendami

  • Umiejętność kompleksowego prowadzenia projektów

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiające swobodną komunikację

  • Wysoka dyscyplina pracy, duża odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Przewiń do profilu firmy