Oferta pracy

Content & Marketing Manager

DeeZee Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

DeeZee Sp. z o.o.

Armii Krajowej 25

Kraków

DeeZee.pl – to przede wszystkim miejsce gdzie zrealizujesz odważne i kreatywne pomysły! Jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych, który w branży e-commerce fashion od ponad 14 lat zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia. Od niedawna DeeZee jest członkiem Grupy Kapitałowej CCC. Na co dzień prowadzimy komunikację do prawie 2 mln obserwatorów na profilach Social Media. Sprawdź nas i dołącz do świetnego zespołu!

Miejsce pracy: Kraków - Armii Krajowej 25

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie komunikacją marki)
  • Znajomość rynku modowego oraz branży e-commerce
  • Znajomość aktualnych trendów w Social Media
  • Zmysł estetyczny, wysokie kompetencje komunikacyjne, lekkie pióro
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność planowania, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy po presją czasu
  • Silna motywacja do ciągłego rozwoju i determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Praktyczna znajomość narzędzi związanych z obsługą sklepu internetowego, e-commerce.

Obowiązki:

  • Tworzeniem strategii komunikacji marki DeeZee w Polsce oraz na rynkach zagranicznych
  • Planowanie, nadzór i realizacja harmonogramu akcji marketingowych
  • Pisanie i redagowanie tekstów oraz notatek prasowych na potrzeby komunikacji marketingowej
  • Wdrażanie akcji promocyjnych na stronach sklepu oraz aktualizacja contentu
  • Współtworzenie komunikacji marki w mediach społecznościowiowych
  • Zarządzanie Influencer Marketingiem, relacjami ze stylistami oraz Gwiazdami
  • Kontakt z mediami oraz tworzenie i aktualizacja bazy mediów
  • Tworzenie koncepcji i realizacja wydarzeń branżowych (eventy)
  • Wsparcie w organizacji sesji zdjęciowych
  • Co-branding z niekonkurencyjnymi markami
  • Branding korporacyjny
  • Współpraca z showroom’em
  • Realizacja planu sprzedaży i kontrola budżetu marketingowego
  • Monitorowanie, analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań
  • Organizacja pracy Działu Marketingu
  • Współpraca z Działem Produktu w zakresie promocji kolekcji oraz poszczególnych partii asortymentu
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i pozostałymi działami wewnątrz firmy

Co oferujemy?

  • Możliwość tworzenia strategii rozwoju jednego z najlepszych sklepów internetowych w Polsce – niekończące się wyzwania!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i osiąganych rezultatów
  • Dodatkowe benefity: pakiet medyczny, zniżki pracownicze w sklepach DeeZee / CCC / Eobuwie
  • Doskonałą atmosferę oraz pracę w młodym i dynamiczny zespole.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obszarach moda, digital, e-commerce.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy