Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Content Marketing Manager

RUMBLE FISH POLAND sp. z o.o.O firmie

6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Jako Content Marketing Manager będziesz poruszać się w obszarze marketingu, sprzedaży oraz HR, tworząc treści takie jak posty w social media, artykuły i blog posty, e-booki, webinary, ankiety, treści sprzedażowe. Będziesz także odpowiadać za planowanie publikacji oraz będziesz współtworzyć i wdrażać strategię wzrostu i rozwoju firmy.

Ponadto jeżeli interesujesz się nową technologią, a język techniczny oraz śledzenie trendów branżowych to coś, co jest Ci bliskie, koniecznie musimy się poznać!

Nasze wymagania

  • 3+ lata doświadczenia na stanowisku osoby odpowiedzialnej za tworzenie treści,

  • świetna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1),

  • wysokie standardy tworzonych przez Ciebie treści,

  • znajomość SEO i stosowania zasad pozycjonowania w publikowanych treściach,

  • umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie,

  • umiejętność tworzenia różnych formatów treści dla różnych etapów lejka sprzedażowego.

Mile widziane

  • masz pozytywne nastawienie do zadań, nawet tych najtrudniejszych,

  • jesteś osobą pełną ambicji i chęci budowania wspólnego zespołu,

  • nie możesz wytrzymać miesiąca bez nauczenia się czegoś nowego.

To oferujemy

  • najlepsze i najciekawsze projekty jakie tylko można sobie wymarzyć,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • płatny urlop

  • budżet szkoleniowy,

  • Multisport Plus,

  • kuchnię z dobrą kawą, owocami i przekąskami,

  • piękne biuro z ogrodem w samym sercu Krakowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • liczne hackathony i kursy szkoleniowe

  • biuro przyjazne zwierzętom

RUMBLE FISH POLAND sp. z o.o.

Rumble Fish to krakowski software house. W naszym zespole spotkasz full stack developerów z doświadczeniem w takich obszarach jak Blockchain, AWS, Cloud Computing, Solidity smart contracts, Node.js, React, Python, Node.js. Działamy na wielu polach. Jednak najbardziej skupiamy się na branży Fintech, wdrażając rozwiązania bazujące na najnowszych technologiach. Budujemy produkty od podstaw, a potem pomagamy w ich utrzymaniu. Wiele projektów w naszym portfolio wykorzystuje technologię blockchain (Ethereum, Solidity, Solana) oraz AWS Cloud. Jeżeli świat IT jest Ci bliski i wiesz, że to najlepszy obszar gdzie możesz rozwijać się dalej, to zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Co Cię czeka?

  • bądź pewien, że trafisz do miejsca, gdzie Twoja praca stanie się całkowicie wyjątkowa.

  • będziesz pracować z najlepszymi ekspertami i super klientami z całego świata,

  • w naszych progach work-life balance to nie tylko hasło, a rzeczywistość.

Jeżeli to wszystko brzmi dla Ciebie ciekawie, to w takim razie czas się poznać!

  • Prześlij do nas swoją aplikację i pozostańmy w kontakcie. Być może u nas czeka na Ciebie najlepsza przygoda jaką możesz sobie wymarzyć!