Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Content Marketing - Social Media Trainee

Pelargos Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie kalendarza treści i timingu publikacji (social media content&schedule calendar);

  • Regularne tworzenie i publikacja spójnego contentu na FB i Instagram;

  • Analizowanie wzorców publikowanych treści;

  • Wykonywanie zleconych przez przełożonego bieżących prac związanych z charakterem zajmowanego stanowiska, np. związanych z edycją treści na stronie WWW;

  • Raportowanie bieżących działań;

Nasze wymagania

  • Lekkie pióro i doskonałe operowanie językiem polskim;

  • Znajomość narzędzi copywriterskich oraz zasad edytorskich;

  • Kreatywność, dociekliwość, dokładność, samodzielność w działaniu;

  • Podstawowa znajomość narzędzia Adobe Photoshop pozwalająca na tworzenie i/lub edycję prostych grafik w oparciu o istniejące szablony identyfikacji wizualnej;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu treści w oparciu o standardy SEO oraz doświadczenie w pracy z systemem CMS Wordpress;

Pelargos Sp. z o.o.

Pelargos Sp. z o.o. to agencja marketingu bezpośredniego będąca częścią międzynarodowej grupy Family Service.

Jesteśmy czołowym graczem w komunikacji i marketingu skierowanym do przyszłych mam i młodych rodzin.

W związku z rozwojem projektów digitalowych poszukujemy osoby na stanowisko Content Marketing - Social Media Trainee.

Przewiń do profilu firmy