Oferta pracy

Content Marketing Specialist / Content Designer

Indigo NailsO firmie

Rekrutacja zdalna

Indigo Nails

Senatorska 14/16

Łódź

Indigo to polska marka kosmetyczna, która w przeciągu kilku lat szturmem podbiła polski rynek oraz stała się popularna w Europie, Australii oraz Afryce Południowej.

Jeśli chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku, Indigo będzie idealnym miejscem dla Ciebie.
Nasze Know How, zgrany zespół ekspertów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami sprawiły, że wciąż osiągamy kolejne szczyty, zdobywamy medale na branżowych mistrzostwach, a także nagrody w prestiżowych konkursach beauty.

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy specjalistów o silnych kompetencjach zawodowych, gotowych do wdrażania nieszablonowych projektów.

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać zawodowo, a praca jest Twoją pasją - dołącz do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na stanowisku Content Marketing Specialist / Content Designer będzie odpowiedzialna za przygotowanie i egzekucję kalendarza contentowego w zgodzie ze strategią marki i celami biznesowymi. Będzie blisko współpracować z zespołem marketingu i kreacji, a także samodzielnie tworzyć treści na potrzeby różnych kanałów digital.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, opracowywanie i egzekucja kalendarza contentowego w oparciu o wyznaczoną strategię i cele.
  • Planowanie, pozyskiwanie i tworzenie i współtworzenie wiarygodnych treści z obszarów m.in. takich jak: prawo, zarządzanie, przedsiębiorczość, biznes, prowadzenie własnej działalności gospodarczej i pokrewnych.
  • Wyszukiwanie, kontakt z instytucjami lub specjalistami w ww. dziedzinach celem tworzenia wartościowych treści dla odbiorców marki.
  • Tworzenie (oraz współtworzenie z zespołem marketingu i kreacji) i dystrybucja treści w kanałach digital: Social Media, strona www, blog, newsletter i inne.
  • Weryfikacja przydatności przygotowanych treści dla określonych grup docelowych marki.
  • Stałe monitorowanie trendów i zachowań grupy docelowej marki, planowanie nowych treści na tej podstawie.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w obszarach: copywriting, webwriting, digital content, content management.
  • Umiejętności praktycznego wykorzystania takich narzędzi jak Answer The Public, Keyword Planner, a także narzędzi do monitoringu internetu i innych, celem przygotowania planu contentowego w oparciu o potrzeby grupy docelowej marki.
  • Swobody w tworzeniu angażujących treści w języku polskim.
  • Znajomości wielu kanałów promocji tworzonego contentu, pomysłowości w szukaniu nowych sposobów dotarcia do odbiorcy i kreatywności w wykorzystaniu zróżnicowanych formatów.
  • Zdolności analitycznego myślenia i umiejętności wyciągania wniosków.
  • Umiejętności aktywnego pozyskiwania i weryfikacji przydatności lub wiarygodności treści.
  • Znajomości podstawowych zasad SEO i SEO copywritingu, specyfiki treści i trendów dot. najpopularniejszych kanałów Social Media.
  • Sumienności i wysokiej terminowości realizacji zadań.

Mile widziane

  • Znajomość podstaw programów graficznych Canva lub Photoshop.
  • Znajomość podstaw montażu video.
  • Znajomość możliwości reklamowych kanałów Social Media oraz Google.
  • Zainteresowanie biznesem i przedsiębiorczością.

Oferujemy:

  • Pracę przy najnowszym, bardzo ciekawym i rozwojowym projekcie wprowadzanym przez Indigo Nails.
  • Pakiety ubezpieczeń grupowych i preferencyjne ceny kart sportowych.
  • Świetną atmosferę pracy w młodym zespole.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwości rozwoju - bieżące wsparcie oraz bliską współpracę z firmą konsultingowo-strategiczną Socjomania, szkolenia i konsultacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Indigo Nails z siedzibą w Łodzi (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))." Informujemy, że Administratorem danych jest Indigo Nails z siedzibą w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 3/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy