Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Content & Marketing specialist - editor

GymBeam s.r.o.O firmie

umowa zlecenie
3 5003 800 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5003 800 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Social Media - planowanie wcześniej przygotowanych postów na Instagramie, Facebooku (Facebook manager, Planoly)

  • Tworzenie Instagram Stories na podstawie wcześniej przygotowanych szablonów (Photoshop)

  • Dodawanie nowych produktów (Magento)

  • Dodawanie blogów (Wordpress)

  • Tworzenie newsletterów na podstawie wcześniej przygotowanych szablonów w języku angielskim (Sendinblue)

Nasze wymagania

  • wysoka motywacja i chęci rozwoju

  • doskonała organizacja pracy

  • multitasking, deadline meeting

  • angielski B2

Mile widziane

  • status studenta, możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy

  • wcześniejsze doświadczenie z niektórym z narzędzi: Facebook Manager, Planoly, WordPress, Magento, Photoshop.

To oferujemy

  • stałe miesięczne wynagrodzenie (3500-3800 zł brutto)

  • 100% praca zdalna

  • umowa zlecenie lub B2B

  • stabilne zatrudnienie

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

O nas

GymBeam to jedna z najszybciej rozwijających się firm e-commerce w regionie CEE. Jesteśmy producentem ponad 500 produktów żywieniowych dla sportowców i żywności funkcjonalnej, posiadamy 4 marki własne, a także jesteśmy dystrybutorem wielu zagranicznych marek. GymBeam zatrudnia obecnie ponad 200 pracowników i szybko się rozwija.

Brzmi interesująco?

Weźmiemy pod uwagę każde CV, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV aktualną klauzulę, zgodną z RODO.