Oferta pracy

Content Marketing Specialist

Harbingers Sp. z o.o.

  • Mosiężnicza 3, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Mosiężnicza 3

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie audytów, analiz konkurencji i grupy docelowej, na podstawie danych ze specjalistycznych narzędzi

  • Przygotowywanie strategii CM, planów akcji wizerunkowych i performance CM

  • Prowadzenie projektów CM - project management, optymalizacja działań, prognozowanie i raportowanie wyników

  • Korekta treści tworzonych przez copywriterów i edycja pod kątem zgodności z wytycznymi strategicznymi i założonymi celami

  • Publikacja treści za pomocą różnorodnych CMS-ów (m.in. Wordpress, Magento)

  • Rekomendowanie Partnerom Harbingers działań dopasowanych do ich celów i wyzwań

  • Aktywne poszukiwanie i wdrażanie innowacji - nowych narzędzi, skutecznych technik realizacji celów projektów, niestandardowych form działań CM dla naszych Partnerów

  • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z influencerami, blogerami, ekspertami, copywriterami

Nasze wymagania

  • Stanowisko Specjalisty CM lub minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji marketingowej

  • Pasja do content marketingu i praktycznej wiedzy na temat tej dziedziny

  • Doskonałe umiejętności językowe. Zmysł prawdziwego inżyniera jakości. Posiadanie naturalnego „radaru” na wszelkie błędy – czy to w tekście, czy to na grafikach, w filmach…

  • Znajomość zasad webwritingu oraz doświadczenie w edycji treści z myślą o realizacji celów, jakie ma spełniać

  • Praktyczna wiedza na temat wykorzystania technik i narzędzi SEO w content marketingu

  • Znajomość Google Analytics potwierdzona aktualnym certyfikatem

  • Umiejętność wnikliwej analizy danych i logicznego wnioskowania

  • Duża kreatywność, połączona z podejściem biznesowym - masz zawsze masę pomysłów na innowacyjne projekty, które przełożą się na realizację celów Partnera

  • Wyczucie estetyczne – miłość do dawania użytkownikom rzeczy pięknych i użytecznych

  • Umiejętność organizacji pracy w dynamicznym środowisku agencyjnym, określania priorytetów, delegowania zadań oraz budowania sprawnych procesów

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi ze środowiska Google Workspace: Dokumentów, Arkuszy i Prezentacji Google

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość narzędzi: analitycznych (GDS, GTM), SEO (Planer słów kluczowych Google, Ahrefs, Senuto, SurferSEO) i CM (BuzzSumo, Unamo, AnswerThePublic)

  • Doświadczenie w mediach społecznościowych, e-mail marketingu, marketing automation, video marketingu

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B (do Ciebie należy wybór forma zatrudnienia)

  • Pracę z dużymi i znanymi markami

  • Pracę w modelu hybrydowym - min. 2 dni z biura w centrum Krakowa w mocno przyjacielskiej atmosferze

  • Dostęp do dziesiątek nowoczesnych narzędzi marketingowych, a także możliwość proponowania, testowania i wdrażania nowych

  • Możliwość rozwoju, dzięki pracy z najlepszymi specjalistami w branży

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Kurs języka angielskiego

  • Częste wyjścia i imprezy integracyjne

  • Wysokiej klasy sprzęt komputerowy do pracy

  • Pakiet benefitów (kurs języka angielskiego, opieka medyczna Luxmed i Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Do zespołu Content Marketingu szukamy specjalisty, który ma doświadczenie w branży, ale kocha wyzwania i chce ciągle uczyć się czegoś nowego. Szukamy osób, które potrafią myśleć abstrakcyjnie i logicznie. Z jednej strony mają głowę pełną pomysłów i uwielbiają pracę ze słowem, a z drugiej – nie boją się analizy danych.

Przewiń do profilu firmy

Do jakiego zespołu dołączysz?

Content Marketing w Harbingers to silny zespół, nastawiony na bycie absolutnym mistrzem w swojej dziedzinie. To know-how, budowany od samych początków istnienia content marketingu w Polsce. W końcu - to autorskie narzędzia, które sprawiają, że wiemy, jak prognozować i osiągać najlepsze efekty dla naszych Partnerów. Co roku znajdziesz nas w najważniejszych raportach i listach zwycięzców największych konkursów branżowych.

Ty też chcesz wygrywać? Rozwijaj swoją karierę w content marketingu z Harbingers!

Etapy rekrutacji:

1. Zapoznaj się z naszą kulturą i zastanów się, czy podzielasz nasze wartości

2. Wyślij nam swoje CV

3. Porozmawiaj z nami (rekrutacja zdalna)

4. Wykonaj zadanie rekrutacyjne (etap I)

5. Opowiedz nam o swoim zadaniu na spotkaniu (etap II)

6. W ciągu kilku dni otrzymasz naszą decyzję.

Klikając „Aplikuj”, „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne potwierdzasz zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą rekrutacji dostępną pod adresem [https://harbingers.io/obowiazek-informacyjny] oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Harbingers sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres e-mail: [email protected]). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji.