Logo Pracuj.pl

Content Marketing Specialist

Lunching.pl Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Lunching.pl Sp. z o.o.

Fabryczna 20A

Grzegórzki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, która pomoże nam w dotarciu do działów HR średnich i dużych firm poprzez tworzenie i dystrybucję angażujących treści. Twoim zadaniem będzie poznanie zawodowych zainteresowań, potrzeb i sposobu myślenia naszych klientów, by móc docierać do nich z interesującą ich tematyką, w miejscach, w których się pojawiają online.

Poza tym, szukamy osoby, która pomoże współtworzyć kulturę firmy opartej na zaangażowaniu, rozwoju, szczerości, otwartości i uśmiechu.

Twoje najważniejsze zadania:

● Generowanie pomysłów na angażujące treści dzięki zrozumieniu potrzeb działów HR firm, zagłębieniu się w tematykę branżową, analizy SEO i ciągłą komunikację z działem sprzedażowym.

● Tworzenie wpisów blogowych opartych o te pomysły – przygotowywanie dobrze ustrukturyzowanych draftów, następnie edycja i korekta.

● Promocja stworzonych treści w social media.

● Współtworzenie treści na stronę www Lunching.

● Tworzenie treści do ulotek, plakatów i innych materiałów o charakterze instruktażowym i reklamowym.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu treści internetowych, najlepiej skierowanych do odbiorców profesjonalnych (B2B). Tworzenie treści w tematyce HR będzie dużą zaletą.
  • Doświadczenie w prowadzeniu bloga firmowego.
  • Posiadanie portfolio potwierdzającego Twoje umiejętności.
  • Umiejętność samodzielnej pracy, bez stałego nadzoru i chęć pełnego przejęcia odpowiedzialności za swój zakres obowiązków.
  • Znajomość angielskiego pozwalającego na łatwe odnajdywanie i czytanie artykułów branżowych
  • Wykształcenie wyższe, lub student, najlepiej kierunku, na którym dużo się pisze.

Mile widziane

  • Dużymi atutami będą ponadto: umiejętność promocji treści w LinkedIn oraz umiejętności copywriterskie w obszarach mailing, prospecting oraz social posts.

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia startupu, który już teraz codziennie wpływa na życie tysięcy ludzi.
  • Bardzo szybka nauka i rozwój w profesjonalnym zespole wspierany przez zewnętrznych konsultantów marketingu B2B
  • Benefit Lunching: 15 zł dopłaty do lunchu w pracy (w biurze i na home office)
  • Opieka medyczna LuxMed.
  • Pracę w biurze w centrum Krakowa lub w modelu hybrydowym.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • bony żywieniowe

Lunching to aplikacja do regularnego zamawiania posiłków i jednocześnie platforma benefitowa pozwalająca pracodawcom dofinansowywać posiłki swoich zespołów. Obsługujemy pracowników setek biur i fabryk w Polsce, a od niedawna także klientów indywidualnych, którzy chcą zamówić lunch bez kosztu dostawy.

Jesteśmy startupem, w który zainwestowały topowe polskie fundusze VC – oznacza to bardzo ambitne cele i szybki rozwój – zarówno dla spółki, jak i dla członków zespołu.

Miejsce pracy

  • Pracujemy w trybie hybrydowym, łącząc pracę zdalną z pracą w biurze w centrum Krakowa. Preferujemy osoby, z którymi będziemy mogli popracować kreatywnie w biurze, nie tylko zdalnie.

Content Marketing Specialist, Fabryczna 20A, Grzegórzki, Kraków