Oferta pracy

Content Marketing Specialist

SEMAHEAD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • będziesz prowadzić i zarządzać projektami content marketingowymi skupionymi wokół budowania w sieci rozpoznawalności i wizerunku eksperta oraz pozycjonowania serwisów naszych Klientów

  • będziesz szukać wydawców na określonych rynkach, a także koordynować planowanie i realizację zleceń content marketingowych

  • będziesz tworzyć kreatywne i nieszablonowe rozwiązania content marketingowe dopasowane do konkretnych celów i grup docelowych

  • będziesz badać i analizować rynki oraz trendy branżowe – to (wraz z contentową kreatywnością) pomoże Ci w proponowaniu dopasowanych harmonogramów i przygotowywaniu tematów treści (wiedza z PR też się z pewnością przyda :) )

  • zlecać copywriterom treści do napisania oraz monitorować jakość stworzonych przez nich tekstów – świetnie napisane teksty to połowa sukcesu w byciu rozpoznawalnym :)

  • stale komunikować się z Klientami, Wydawcami, Copywriterami, Tłumaczami i Zespołem Semahead, a także dbać o przepływ informacji w terminie

  • służyć merytorycznym wsparciem przy tworzeniu ofert i współtworzyć strategie CM dla naszych obecnych lub przyszłych Klientów

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

  • znajomość zasad webwritingu i optymalizacji treści

  • doświadczenie w tworzeniu i korekcie treści content marketingowych – jeżeli masz portfolio to je załącz wraz z CV

  • umiejętność strategicznego myślenia oraz trafnego wyciągania wniosków

  • doskonała organizacja pracę

  • śledzenie nowości ze świata content marketingu (i nie tylko 😉 )

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu treści do SoMe

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów CM dla branży B2B

  • obsługa narzędzi, m.in Whitepress, BuzzSumo, Wordpress

To oferujemy

  • możliwość pracy hybrydowej

  • dostęp do narzędzi, m.in. whitepress, buzzsumo, sotrender, GA, surfer seo, language tool, swydo

  • prawdziwy life&work balance – nie przesiadujemy po godzinach, chyba, że akurat kroi się firmowa impreza

  • pracę w strukturach międzynarodowych z możliwością awansu w ramach Bauer Media Group

  • ciekawe i ambitne projekty, które pozwolą Ci wykazać się kreatywnością

  • pakiet medyczny LuxMed i możliwość ubezpieczenia grupowego

  • system benefitów, który pozwoli Ci spełniać zachcianki – wypad do restauracji, książka z tych „must have”, wyjazd w góry? Żaden problem! Zbierasz punkty i decydujesz na co je przeznaczasz

  • pracę w nowoczesnej branży w środowisku internetowym, w której poznasz mechanizmy cyfrowego marketingu

  • rozwój Twoich mocnych stron oraz usprawnienie słabych poprzez szkolenia i mentoring

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Trzy filary: wiedza, strategia, technologia to najważniejsze dla nas wartości, które konsekwentnie prowadzą nasze kampanie do awangardy polskiego performance marketingu.

Przewiń do profilu firmy