Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Content Marketing Specialist

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Opole
    Rośniemy! A do tego potrzeba nam nowych ludzi!

    Twój notes płonie od pomysłów i spostrzeżeń? Masz otwartą głowę, świeże spojrzenie na już utarte marketingowe schematy i chęć rozwoju w doświadczonym zespole - to najważniejsze cechy kandydata na to stanowisko.

    To Ciebie szukamy!

    Doświadczenie, które zebraliśmy w trakcie ponad dwóch dekad naszej działalności w branży gastronomicznej oraz pasja ludzi, którzy tworzą tę firmę zaowocowały umacniającą się pozycją na rynku oraz potrzebą wdrażania wielu projektów, których chcemy byś był częścią!

    Zatem jeżeli interesują Cię tematy związane z gastronomią wyślij nam swój życiorys a zaprosimy Cię na filiżankę dobrej kawy, przy której opowiemy Ci o nas więcej.

    Zadania, jakie chcielibyśmy Ci powierzyć to:

    • tworzenie angażującego, wysokiej jakości contentu na strony www oraz blogi w oparciu o przemyślaną wcześniej strategię
    • opracowywanie treści do mailingów, infografik, haseł reklamowych do kampanii, redagowanie materiałów marketingowych m.in. ofert, broszur, ulotek itp.
    • redagowanie tekstów, tworzenie sloganów i komunikatów reklamowych
    • tworzenie artykułów poradnikowych i newsów związanych z branżą,
    • proponowanie tematyki pisanych artykułów
    • edycja treści na stronach www
    • budowanie komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn)
    • opieka nad warstwą tekstową naszych najlepszych projektów,

    Masz to coś? Czego oczekujemy:

    • przykładów tekstów (jeśli jesteś redaktorem lub copywriterem z doświadczeniem) lub chęci rozwoju i zaangażowania (jeśli jesteś początkujący w tym zawodzie)
    • umiejętności pisania unikatowych treści, tzw. lekkiego pióra
    • praktycznego doświadczenie w tworzeniu skutecznych treści - treści eksperckich, pisanych pod kątem SEO, artykułów sponsorowanych, itp.
    • proaktywnej postawa i kreatywności
    • dokładności i rzetelności w realizacji zadań
    • rozwiniętych umiejętności komunikacyjne
    • znajomości języka angielskiego
    Dodatkowo mile widziane: Obsługa kanałów social media, planowanie i realizacja kampanii w social media, podstawowa znajomość prostych programów graficznych (np. Canva, GIMP), znajomość WordPress (podstawy).

    Z nami możesz robić to, co kochasz, zdobywając nowe umiejętności, inspirując i rozwijając nieszablonowane projekty. Naszą największą siłą są ludzie. Dzięki jasno określonej wizji tworzymy świetny zespół, który charakteryzuje się pasją, zaangażowaniem i pracowitością.

    Co damy Ci od siebie?

    • świetną atmosferę pracy, to dla nas bardzo ważne,
    • towarzystwo pozytywnie nastawionych osób, którym nie jest wszystko jedno z kim i nad czym pracują,
    • możliwości rozwoju, aby Twoje zdolności nie usychały z pragnienia,
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
    • atrakcyjny system premiowy,

    Ale..

    Nim zdecydujesz się aplikować na to stanowisko musisz wiedzieć jeszcze jedno. Szukamy kogoś, kto zrozumie naszą filozofię, kogoś z kim praca będzie przyjemnością. Jesteśmy zgranym zespołem. Szanujemy się i mamy do siebie zaufanie. Doceniamy zaangażowanie każdej osoby w naszym teamie i każdy z nas jest dla drugiego wsparciem. Potrafimy ciężko pracować, ale też lubimy dobrze się razem bawić. Stawiamy na długotrwale relacje - większość zespołu jest z nami od początku!

    To jak? Pasujesz do nas?

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Cartel Foods Piotr Terlikowski danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Opolska 88, Walidrogi, 46-050 Tarnów Opolski.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem Opolska 88, Walidrogi, 46-050 Tarnów Opolski.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem Opolska 88, Walidrogi, 46-050 Tarnów Opolski