Oferta pracy

Content Marketing Specialist

Grupa VERASHAPEO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie materiałów promocyjnych (posty do publikacji w mediach społecznościowych, artykuły, e-booki, opisy produktów, treści na strony www i do katalogów) w języku angielskim i polskim;
  • Tworzenie i budowa bazy „Case Study" na podstawie zrealizowanych projektów;
  • Analiza oferty i strategii produktowych konkurencji;
  • Poszukiwanie i wdrażanie niestandardowych form komunikacji marketingowej w celu generowania leadów sprzedażowych;
  • Zarządzanie stroną internetową i kanałami w mediach społecznościowych;
  • Pomoc w organizacji wydarzeń branżowych (targi, wystawy, pokazy, konferencje);

Wymagania:

  • „Lekkie pióro” po polsku i po angielsku - szukamy osoby, która lubi pisać, tworzyć treści marketingowe, kreować koncepcje, dostrzega detale, wyszukuje ciekawostki i potrafi ciekawie o nich pisać, nie boi się tematów związanych z przemysłem, produkcją oraz nowymi technologiami, i co ważne może to robić zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Bez błędów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. C1
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w tworzeniu treści (blogi, artykuły);
  • Kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Samodzielność i duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży rozwiązań dla produkcji przemysłowej w Polsce;
  • Dobre warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole;
  • Pakiet socjalny: medyczny oraz sportowy;
Oferty zawierające cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą Aplikuj
(w tytule wiadomości: Content Marketing)
Firma Verashape Sp. z o.o. Sp. K. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

W CV prosimy wpisać następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).
Więcej informacji o działalności firmy na stronach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy