Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Warsaw Concierge Group Sp. z o.o.

Content Marketing Specialist

Warsaw Concierge Group Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja kalendarza w obszarze marketingu treści

  • Tworzenie i wdrażanie kampanii e-mail marketingowych (wewnętrznych i zewnętrznych)

  • Przygotowanie i publikacja treści w social mediach

  • Angażowanie społeczności oraz budowanie relacji z użytkownikami platform społecznościowych

  • Tworzenie i redagowanie atrakcyjnych treści marketingowych do materiałów drukowanych

  • Wyszukiwanie i planowanie tematów, które odpowiadają na realne potrzeby różnych segmentów klientów

  • Zarządzanie treścią na firmowych stronach internetowych

  • Przygotowywanie prostych grafik w ramach publikowania treści w social mediach

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Lekkie pióro i doskonałe operowanie językiem polskim

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Pozytywna energia i nastawienie do realizowanych zadań

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w pracy z systemami CMS oraz e-mail marketingu (obsługa systemu Freshmail)

  • Kreatywność, dociekliwość, dokładność, samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Znajomość SEO i płatnych kampanii (będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość Adobe Photoshop, pozwalająca na tworzenie prostych grafik (mile widziana)

  • Aktywne prawo jazdy kat. B (mile widziane)

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko i duże pole do rozwoju

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zgrany zespół, który chętnie dzieli się doświadczeniem i wiedzą

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

Jesteśmy firmą działająca na rynku dóbr i usług luksusowych. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze concierge & lifestyle management. Od 2011 roku obsługujemy Klientów prywatnych, należących do sektora HNWI oraz dostarczamy usługi Klientom korporacyjnym, m.in. property concierge i brand concierge.

Świadczymy również usługi z zakresu service design oraz brand hospitality. Realizujemy dedykowane projekty consultingowe. Tworzymy własne marki lifestylowe, którymi zarządzamy w ramach naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy