Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do VEOLI BOTANICA Sp. z o.o. z siedzibą w: Aleja Stanów Zjednoczonych 61A, 04-028 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.

Content Marketing Specialist

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.O firmie

Aleja Stanów Zjednoczonych 61

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie trendów, poszukiwanie, optymalizacja i wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych;

  • opracowywanie treści na potrzeby realizowanych akcji promocyjnych;

  • pisanie tekstów nasyconych słowami kluczowymi, zarówno pod wyszukiwarki internetowe (teksty SEO), jak i pod czytelnika;

  • pomoc przy przebudowie i wdrożeniu nowej strony www;

  • tworzenie maili promocyjnych i sprzedażowych oraz newsletterów;

  • prowadzenie bazy wiedzy i ciekawostek dla klienta poprzez firmowego bloga;

  • tworzenie i redagowanie tekstów marketingowych, handlowych jak i technicznych, takich jak: ulotki, foldery, broszury, katalogi;

  • dbanie o spójność komunikacji marketingowej we wszystkich kanałach;

  • efektywna współpraca z innymi działami w firmie;

Nasze wymagania

  • doświadczenie 2-letnie w obszarze content marketingu w branży eCommerce;

  • świetna znajomość języka polskiego, dbałość o poprawność językową i szczegóły;

  • doświadczenie w korzystaniu z Google Analytics i innych narzędzi analitycznych;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;

  • zainteresowanie branżą beauty, w szczególności pielęgnacją - umiejętność transformacji komunikacji lifestylowej w sprzedażową;

  • rozumienie trendów współczesnej komunikacji, czyli krótkich komunikatów i pisma obrazkowego;

  • komunikatywność i sumienność;

To oferujemy

  • wynagrodzenie stosowne do doświadczenia;

  • pracę w dynamicznej firmie nastawionej na rozwój, w tym rozwój kompetencji pracowników;

  • pracę w przyjaznej atmosferze;

  • wygodne środowisko pracy.

Masz lekkie pióro? Potrafisz tworzyć angażujące i zrozumiałe treści, które odbiegają od zawiłych tekstów rodem z Konstytucji? Ktoś już kiedyś powiedział, że chce się ciebie czytać więcej i więcej? Mamy dla Ciebie propozycję.

Veoli Botanica to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych zgodnych z filozofią Clean Beauty. Pełen pasji zespół uczestniczy w procesie produkcji kosmetyków od początku do końca, dbając o jakość produktów, na każdym etapie jego tworzenia.

W wyniku kolejnego etapu rozwoju poszukujemy Content Marketing Specialist, który zajmie się tworzeniem ciekawych treści i jasnych komunikatów oraz wspomoże nas przy realizacji działań promocyjnych, sprzedażowych i wizerunkowych.

Przewiń do profilu firmy