Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Content Marketing Specialist

Brookfield Partners Sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • Grzybowska 60, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Brookfield Partners Sp. z o.o.

Grzybowska 60

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja istniejącej treści na stronie www oraz blogu w celu poprawy konwersji

  • research istotnych tematów oraz tworzenie materiałów eksperckich na jego podstawie (raporty rynkowe, poradniki branżowe, case studies)

  • zarządzanie profilami w mediach społecznościowych w celu budowania wizerunku i społeczności wokół marki

  • promocja treści za pomocą kampanii reklamowych (Google Ads, Facebook Ads)

  • przygotowywanie materiałów graficznych na cele reklamowe oraz social media

  • redagowanie i dystrybucja newslettera oraz kampanii mailingowych

  • wsparcie działu sprzedaży w tworzeniu ofert handlowych

  • wdrażanie nowych pomysłów na potrzeby realizacji strategii marketingowej

  • analiza skuteczności prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku dla usług B2B

  • masz “lekkie pióro” i świetnie czujesz się w content marketingu

  • znasz podstawy optymalizacji treści pod kątem SEO

  • masz doświadczenie w obsłudze programów graficznych (Canva, Gimp, itp.)

  • jesteś osobą kreatywną i samodzielną

  • znasz język angielski na poziomie min. B2

  • nie boisz się analityki i podejmujesz decyzje w oparciu o dane

To oferujemy

  • długoterminową współpracę na stabilnych warunkach

  • wynagrodzenie na poziomie 5000 - 7000 brutto (w zależności od Twoich umiejętności i doświadczenia)

  • elastyczne godziny pracy

  • dowolną formę zatrudnienia (kontrakt B2B, umowę o pracę lub o dzieło)

  • współpracę z pozytywnymi ludźmi - profesjonalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • szkolenie i doradztwo realizowane przez konsultantów z firmy Casbeg

  • możliwość częściowej pracy zdalnej lub w komfortowym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy: www.officehero.pl/warszawa/wola/grzybowska-60

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Brookfield Partners - od 2010 roku doradzamy Najemcom biurowym, oferując wysoko wyspecjalizowane, niezależne usługi doradcze w sektorze nieruchomości komercyjnych. Mieliśmy okazję pracować zarówno dla małych, kilkuosobowych firm i największych międzynarodowych korporacji. Szczycimy się portfolio Klientów prowadzących swoje biznesy w rozmaitych sektorach rynku. Jesteśmy niezależną firma doradczą i w odróżnieniu od większości firm w naszej branży reprezentujemy interesy Najemców. Nasz model biznesowy oparty jest na zespole kilkunastu niezwykłych ludzi z międzynarodowym doświadczeniem. Pozwala nam to zapewnić obsługę wykraczającą daleko poza zwykły wybór lokalizacji lub negocjację najmu.

Nasze marki to: brookfield.pl, officelist.pl oraz officehero.pl

Officelist.pl jest najczęściej odwiedzanym serwisem biurowym w Polsce z bazą wszystkich dostępnych biurowców w największych miastach. Rocznie znajdujemy biura dla około stu organizacji.

W pracy stawiamy na samodzielność, kreatywność i współpracę zespołową. Dołączając do nas będziesz współtworzyć użyteczne, profesjonalne i kompleksowe usługi dla rynku nieruchomości biurowych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy specjalisty ds. content marketingu.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacyjny:

  • Etap 1. Ankieta rekrutacyjna

  • Etap 2. Rozmowa rekrutacyjna

  • Etap 3. Warsztaty rekrutacyjne