Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Content Marketing Specialist

APERTO OUTDOOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizowanie założeń media planów

  • copywriting w języku polskim

  • koordynacja przygotowania contentu graficznego (zdjęcia, rendery, infografiki, video)

  • proaktywne prowadzenie kont na: Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn

  • tworzenie i wdrażanie kampanii Google Ads i Facebook Ads

  • usprawnienie kodu serwisów www pod wytyczne wyszukiwarek internetowych

  • optymalizację działań SEO w tym implementację strategii słów kluczowych, wdrażanie zaleceń technicznych oraz tworzenie strategii link buildingu

Nasze wymagania

  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • dobra organizacja pracy, terminowość

  • zmysł estetyczny / kreatywność

  • praktyczna znajomość obsługi programów graficznych Photoshop/Indesign będzie dodatkowym atutem

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność tworzenia zgrabnych treści internetowych (copywriting)

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane zainteresowanie designem, trendami w architekturze wnętrz, outdoorem

  • preferowane samozatrudnienie

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze w otoczeniu młodego zespołu

  • możliwość rozwoju i nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych

  • stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia

  • kreatywne i różnorodne zadania

  • możliwość kreowania prężnie rozwijającej się marki

Wierzymy, że outdoor to przedłużenie domu. Przestrzeń, którą kreujesz we własnym stylu. APERTO to innowacyjna firma, która zmienia oblicze outdooru, dzięki projektowaniu kompleksowo wyposażonych stref ogrodowych. Pergole, markizy, podgrzewane podłogi, kuchnie zewnętrzne, SPA, oświetlenie, nagłośnienie, dekoracyjne ściany, meble outdoorowe. Potraktuj te elementy jak puzzle lub klocki, z których zbudujesz wyjątkową, harmonijną, funkcjonalną strefę wypoczynkową. Zarówno przydomową, jak i przeznaczoną dla biznesu. Od dawna współpracujemy z renomowanymi producentami i dostawcami wszelkich produktów potrzebnych do stworzenia wyjątkowego outdooru, takimi jak Corradi czy Shadelab.

Przewiń do profilu firmy