Logo Pracuj.pl

Content SEO Specialist

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz słów kluczowych i tworzenie content planów uwzględniających zarówno tworzenie nowych treści, jak również odświeżanie dotychczasowych
  • Współzarządzanie harmonogramem contentowym oraz przygotowywanie rekomendacji tematów do realizacji
  • Regularna analiza treści publikowanych przez redakcje oraz przedstawianie rekomendacji usprawnienia, aby były bardziej dostosowane do wymagan SEO
  • Inicjowanie i koordynowanie projektów mających na celu poprawę widoczność naszych treści w wyszukiwarkach
  • Bieżąca współpraca z naszymi redakcjami oraz ich wsparcie w zakresie SEO
  • Prowadzenie szkoleń szerzących wiedzę SEO w organizacji

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie SEO
  • Zaawansowana znajomość narzędzi Google (Analytics, Search Console) oraz umiejętność poprawnego wnioskowania na podstawie danych w nich zawartych
  • Praktyczna znajomość narzędzi do analizy treści oraz pozycji w wyszukiwarkach, m.in. Ahrefs, Senuto, SEMRush
  • Doświadczenie w pracy z redakcjami lub innymi podmiotami tworzącymi treści
  • Wysoki poziom analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie danych
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych

Mile widziane

  • Rozumienie struktury i funkcjonowania HTML, CSS, JavaScript
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkolen
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień oraz narzędzi związanych z innymi obszarami marketingu internetowego
  • Znajomość narzędzi Atlassian (JIRA oraz Confluence)
  • Doświadczenie w optymalizacji SEO dużych serwisów

To oferujemy

  • Model pracy hybrydowej (1,2 dni w tygodniu - do ustalenia z przełożonym)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Content SEO Specialist, Żwirki i Wigury 16, Włochy, Warszawa