Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Content & Social Media Manager

HEAT DECOR sp. z o.o.O firmie

3 50012 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Gromadzka 54
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

HEAT DECOR sp. z o.o.

Gromadzka 54

Kraków

Jesteśmy czołowym polskim producentem folii grzewczych, mat i promienników podczerwieni. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz komercyjnych w kraju oraz za granicą. Codziennie poszukujemy nowych rozwiązań, które przyczyniłyby się do rozwoju nowych technologii z zakresu ogrzewania na podczerwień, a co za tym idzie, poprawy stanu naszego środowiska naturalnego.

Obecnie do naszego krakowskiego zespołu, poszukujemy - Content & Social Media Manager

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i redagowanie tekstów w j. polskim oraz j. angielskim, do publikacji na kanałach profilowych firmy, stronie www oraz blogu;
  • współtworzenie materiałów reklamowych i promocyjnych przeznaczonych do druku jak i działań on-line;
  • zarządzanie profilami firmy i regularne publikowanie treści w mediach społecznościowych;
  • optymalizacja tekstów pod SEO;
  • nawiązywanie relacji oraz współpraca z dziennikarzami, influencerami, blogerami, vlogerami, youtuberami, trendsetterami;
  • współpraca z agencjami wydawniczymi i poligraficznymi;
  • śledzenie trendów marketingowych (komunikacja, reklama, promocja);
  • kreatywne wsparcie oraz współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Czego wymagamy:

  • doświadczenia oraz elastyczności w tworzeniu tekstów publikowanych na kanałach profilowych, stronach www, blogu/blogach (Portfolio);
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i tzw. "lekkiego pióra";
  • łatwości tworzenia atrakcyjnego wizualnie i angażującego contentu;
  • łatwości formułowania oraz przekazywania swojego zdania, punktów widzenia;
  • praktycznej znajomości zasad i narzędzi SEO, SEM;
  • umiejętności prowadzenia kampanii reklamowych na kanałach społecznościowych (Facebook Ads);
  • doświadczenia w pracy na podobnym lub takim samym stanowisku min. 2 lata;
  • samodzielności, odpowiedzialności, terminowości oraz kreatywności;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • elastyczności oraz otwartości na nowe technologie oraz rozwiązania związane z tworzeniem wizerunku firmy;
  • obsługi podstawowych aplikacji/programów do edycji zdjęć;
  • podstawowej wiedzy i zmysłu technicznego;

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość zagadnień SEO, SEM;
  • umiejętność prowadzenia komunikacji na YouTube;

Co oferujemy:

  • stabilną, długofalową współpracę na podstawie umowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • stanowisko pracy wraz z niezbędnym sprzętem i oprogramowaniem;
  • samodzielność projektową zależną od umiejętności;
  • możliwość uczestniczenia w kursach oraz szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Ogłoszenie archiwalne