Oferta pracy

Content & Social Media Specialist

BrandLine Group Sp. z o. o.O firmie

BrandLine Group Sp. z o. o.

Adama Kręglewskiego 1

Poznań

Niezwykła firma. Niezwykli ludzie.

BrandLine Group to producent obecny na rynku od blisko 15 lat, właściciel m.in. marki Lionelo. Dzięki dużemu doświadczeniu i młodemu zespołowi łączymy know-how oraz wysoką kulturę pracy z miłą, startupową atmosferą. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją zaawansowanych technologicznie produktów, które stale udoskonalamy, by każdego dnia być bliżej ideału. Jako firma działająca w wielu branżach oferujemy możliwość wszechstronnego rozwoju, realizacji własnych pomysłów i przede wszystkim wsparcie zgranego i niezwykłego zespołu ludzi.

Dołącz do lidera w branży na stanowisku:

Twoje zadania to:

  • Tworzenie strategii komunikacji marki w social media
  • Koncepcja i tworzenie treści na bloga
  • Prowadzenie profili firmy w SM (Facebook, instagram, pinterest)
  • Analiza konkurencji z branży handlu artykułami dziecięcymi
  • Współpraca z grafikami i zespołem social media ads

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze social media i content
  • Masz „lekkie pióro” i doskonale władasz słowem pisanym
  • Jesteś osobą zaangażowaną i przejmujesz odpowiedzialność za realizowane zadania
  • Na bieżąco śledzisz trendy ze świata social media i digital
  • Potrafisz umiejętnie organizować czas pracy i pracować na kalendarzu
  • Jesteś osobą kreatywną i pomysłową
  • Znasz branże artykułów dziecięcych – mile widziane

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę obfitującą w wyzwania i ambitne projekty realizowane w młodym zespole
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę
  • Formę zatrudnienia dostosowaną do potrzeb Kandydata
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Dużą decyzyjność i samodzielność w działaniach
  • Możliwość rozwoju oraz przyspieszenia Twojej kariery
  • Odpowiednie narzędzia pracy

Zgłoszenia kandydatów zawierające CV oraz list motywacyjny, prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BLG Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu."

oraz

"Wyrażam zgodę na weryfikację przebiegu mojego zatrudnienia oraz na pobranie opinii o mojej osobie od moich poprzednich pracodawców."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy