Oferta pracy

Content Specialist

Primagran Sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za elementy tekstowo-wizualne w 15 krajach tj. dbałość o poprawność i atrakcyjność opisów, zdjęć, renderów, wideo, infografik oraz innych elementów w ekosystemie Primagran (Prowadzimy sprzedaż w sklepie internetowym w oparciu o PrestaShop oraz znane platformy Marketplace),

  • koordynacja zewnętrznych partnerów w celu osiągnięcia najlepszego efektu dla powyższego celu,

  • zarządzanie portfelem produktów w back-ofice sklepu Prestashop,

  • przygotowywanie wdrożenia dla nowych kategorii produktowych oraz produktów od strony wizualno-tekstowej,

  • analizowanie trendów oraz oferty konkurencji w celu polepszenia konkurencyjności firmy od strony wizualnej i treści,

  • tworzenie i dystrybuowanie contentu (Social Media, blogi, artykuły poradnikowe, katalogi);

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w obsłudze CMS (znajomość obsługi Prestashop będzie dodatkowym atutem),

  • sprawne poruszanie się w obszarach copywritingu do koordynacji prac copywriterów i tłumaczy,

  • podstawowa znajomość HTML wiedza nt. obróbki graficznej plików oraz zagadnień SEO,

  • duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań, umiejętność koordynacji projektów,

  • nastawienie na użytkownika i jego doświadczenie z marką, stroną internetową i produktem,

  • dobre umiejętności analityczne z praktycznym przełożeniem ich na business,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie na poziomie 4.000 – 5.000 zł brutto,

  • elastyczne godziny pracy start między 7:00 a 9:00,

  • przyjazną, rodzinną kulturę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku, uczciwości i otwartej komunikacji,

  • zgrany zespół specjalistów i ekspertów e-commerce działających na wspólny sukces,

  • współpracę z najlepszymi agencjami marketingowymi,

  • uczestnictwo w ambitnych projektach dających poczucie satysfakcji,

  • realny wpływ na cele biznesowe organizacji,

  • biuro w Olivia Business Center w Gdańsku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Primagran jest nowoczesną firmą rodzinną, jednym z liderów w branży oraz laureatem wielu uznanych nagród konsumenckich i branżowych.

Otrzymaliśmy również prestiżowy tytuł Pomorskiego Pracodawcy Roku 2019.

Chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów, codziennie tworzymy i dostarczamy wysokiej jakości produkty, głównie zlewozmywaki granitowe oraz akcesoria kuchenne. Działamy w modelu

e-commerce. Nasza marka jest ceniona na rynku krajowym oraz na ponad 15 rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii, we Włoszech, Czechach, Słowacji czy na Węgrzech.

Przewiń do profilu firmy