Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Content Specialist

Raffine sp. z o.o.

2 9003 500 brutto / mies.
  • Chocimska 20, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Chocimska 20

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie oraz wprowadzanie zmian w platformie CMS na podstawie wniosków zgłoszonych przez klientów

  • praca projektowa w oparciu o portal Jira

  • tworzenie podstron serwisu zgodnie z potrzebą, modyfikowanie zdjęć, cenników, linkowań oraz danych SEO

  • wsparcie zespołu w statusach telefonicznych z każdym z regionów (okazjonalnie)

Nasze wymagania

  • półrocznego doświadczenia zawodowego, w tym praktyk lub staży

  • dobrej znajomości języka angielskiego (w szczególności w piśmie)

  • statusu studenta

  • podstawowej znajomości HTML/CSS (mile widziane, choć nie jest to warunek konieczny)

  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów oraz zdolności analitycznych

  • umiejętności sprawnego posługiwania się komputerem, w tym znajomości pakietu Google Drive, dobrej znajomości pakietu Office

  • komunikatywności, pozytywnego nastawienia oraz zaangażowania

To oferujemy

  • wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia: 2900-3500 (‘do ręki’)

  • pracę w dobrej atmosferze z młodym i zgranym zespołem

  • nowoczesne biuro z chillout roomem, wyposażonym w PS4 w komplecie z fotelem, kierownicą oraz zestawem VR

  • dogodne miejsce do przechowania roweru w ciągu dnia

  • biuro zlokalizowane w sercu Mokotowa, nieopodal metra Pole Mokotowskie, przy ul. Chocimskiej 20

  • miła, swobodna atmosfera z możliwościami rozwoju wewnątrz organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Raffine.eu to firma specjalizująca się w lokalizowaniu stron internetowych dla globalnych klientów w oparciu o naszą platformę DXP (Digital Experience Platform). Działamy w ponad 90 krajach, w ponad 20 językach. Obecnie, jednym z naszych głównych klientów są marki Jaguar oraz Land Rover, dla których tworzymy strony w oparciu o wytyczne centrali światowej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do tworzącego się zespołu wspierającego sieć dealerstw Jaguar Land Rover w Europie.

Przewiń do profilu firmy