Oferta pracy

Continuous Improvement Junior Business Analyst

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Ilościowa i jakościowa analiza feedbacku Klientów w ramach procesu NPS

  • Wsparcie zespołu NPS/Continuous Improvement w projektach poprzez dostarczanie opracowań analitycznych i wniosków

  • Udział w warsztatach dotyczących analizy procesów, wsparcie w tworzeniu dokumentacji procesów

  • Praca z dużymi wolumenami danych, pisanie skryptów SQL, usprawnianie i automatyzacja raportów

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok w roli analityka biznesowego

  • Ciekawość i kreatywność

  • Doświadczenie w analizie danych i procesów

  • Zaawansowana znajomość Excela, mile widziana znajomość VBA

  • Podstawowa znajomość języka SQL

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyczne, ekonomiczne)

  • Angielski na poziomie minimum B1/B2

To oferujemy

  • Praca w kulturze ciągłego doskonalenia procesów w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów i Pracowników

  • Realny wpływ na toczące się projekty poprzez dostarczanie zespołom projektowym wniosków i analiz

  • Poznanie metody pracy z feedbackiem Klienta w ramach sprawdzonego procesu NPS

  • Praca z nowoczesnymi narzędziami informatycznymi i rozbudowaną hurtownią danych, możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie SQL i zaawansowanej analizy danych

  • Możliwość poznania dwóch fascynujących rynków na których działamy czyli szeroko rozumianego handlu i rynku HoReCa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy