Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Continuous Improvement Manager

Essentra Packaging Sp. z o.o.O firmie

  • Tokarska 25, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Essentra Packaging Sp. z o.o.

Tokarska 25

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i wdrażanie kultury Ciągłego Doskonalenia oraz Rozwiązywania Problemów w firmie;

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań z obszaru Lean Manufacturing oraz Continuous Improvement wykorzystując metodologię Six Sigma oraz Project Management;

  • Koordynowanie pracy oraz wspieranie zespołów odpowiedzialnych za wdrażanie projektów;

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu LM oraz CI (np. Akademia Essentra, Yellow Belt);

  • Współpraca w ramach międzynarodowej Grupy Essentra w zakresie opracowywania i rozwijania strategii poprawy jakości, wydajności i rentowności firmy;

  • Dzielenie się najlepszymi praktykami w ramach Dywizji Opakowań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Praktyczna znajomość narzędzi LM, CI, 6 Sigma (m.in. 5S, Formularz Rozwiązywania Problemów A3, VSM, SMED, TPM, Kaizen, J-I-T itp.);

  • Posiadanie stopnia Black Belt Six Sigma;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (zarówno w mowie jak i w piśmie);

  • Wymierne efekty wdrożonych projektów optymalizacyjnych;

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;

  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność i kreatywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Możliwość rozwoju umiejętności technicznych i interpersonalnych;

  • Program wdrożenia, który pozwoli poznać całą organizację – procesy, ludzi, standardy pracy oraz kulturę organizacyjną;

  • Prywatną opiekę medyczną, karty przedpłacone, karty podarunkowe dla dzieci, dofinansowanie do nauki języków obcych oraz studiów, owoce dla Pracowników, możliwość przystąpienia do programu MultiSport;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Essentra Packaging Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Essentra, funkcjonującego na rynku międzynarodowym w różnych dywizjach. W naszym Zakładzie w Lublinie zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych z nadrukiem oraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Jako CI Manager będziesz odpowiedzialny/-a za budowanie w firmie kultury Ciągłego Doskonalenia i Rozwiązywania Problemów bazując na metodologii Lean Six Sigma. We współpracy z kierownictwem oraz zespołami pracowników z różnych obszarów firmy będziesz realizować projekty, mające na celu poprawę jakości, poprawę satysfakcji Klientów oraz zwiększenie efektywności działań.