Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DataWalk Spółka Akcyjna z siedzibą w: Rzeźnicza 32-33, 50-130 Wrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Contract Legal Counsel

DataWalk Spółka Akcyjna

Rzeźnicza 32

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Opiniowanie umów handlowych, udział w przygotowaniu strategii negocjacyjnej kwestii biznesowych i prawnych (m.in. licencyjnych, wdrożeniowych, utrzymaniowych, serwisów chmurowych, NDA, partnerskich, OWU),

  • Ochrona know-how oraz własności intelektualnej,

  • Opracowywanie zasad i procedur związanych z zawieraniem i wykonywaniem umów oraz monitorowaniem procesu ich realizacji,

  • Bieżąca współpraca z zarządem i innymi działami,

  • Wsparcie w postępowaniach RFI/RFP,

  • Wsparcie procesu nabywania licencji zewnętrznych vendorów,

  • Nadzór prawny nad bazą wzorów poszczególnych rodzajów umów oraz ich aktualizacja,

  • Monitorowanie i wdrażanie zmian prawnych w sferze związanej z umowami handlowymi.

Nasze wymagania

  • Tytuł radcy prawnego lub adwokata,

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze prawnym związanym z umowami handlowymi,

  • Praktyczna znajomość prawa cywilnego i prawa własności intelektualnej w zakresie związanych ze sprzedażą i zakupem oprogramowania lub innych przedmiotów prawa własności intelektualnej,

  • Umiejętność identyfikacji i oceny ryzyka prawnego w negocjowanych umowach,

  • Umiejętność standaryzowania procesów, analityczne myślenie,

  • Biegła znajomość języka angielskiego prawniczego,

  • Wielozadaniowość, umiejętność organizowania pracy własnej, skrupulatność,

  • Odpowiedzialność i konsekwentność w realizacji powierzonych zadań,

  • Zorientowanie na biznes,

  • Optymizm i odwaga.

Mile widziane

  • Znajomość branży IT, doświadczenie w projektach technologicznych,

  • Praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych, regulacji związanych z produktami podwójnego zastosowania oraz sankcji międzynarodowych,

  • Doświadczenie w zakresie obsługi prawnej dużych międzynarodowych grup kapitałowych,

  • Doświadczenie jako prawnik in-house,

  • Uzyskane poświadczenie bezpieczeństwa osobowego do klauzuli tajności poufne.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce high tech z polsko-amerykańską kulturą pracy,

  • Rozwój, naukę w pełnym pasji zespole profesjonalistów, z możliwością realizowania swoich pomysłów w niekorporacyjnej atmosferze,

  • Atrakcyjne świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, język angielski, opieka fizjoterapeuty).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

DataWalk S.A. to nowy wymiar polskiego IT, podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym m.in. w walce z przestępczością (amerykańskie agencje), wyłudzeniami (ubezpieczyciele) i przy identyfikacji nadużyć (administracja centralna).

Przewiń do profilu firmy