Oferta pracy

Contract Logistics Director CEE

RPO Partners Sp. z o.o.O firmie

23 000‐26 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Prezes
Na zlecenie naszego klienta – jednego z międzynarodowych liderów branży logistyki kontraktowej – poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pełna odpowiedzialność za pion logistyki kontraktowej w regionie CEE,
  • Efektywne zarządzanie strukturami w regionalnych oddziałach,
  • Bliska współpraca z polskim zarządem oraz ze strukturami firmy w innych krajach,
  • Nadzór nad procesem wdrażania nowych klientów, ich bieżącą obsługą oraz rozwojem,
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami oraz partnerami.

Oczekiwania:

  • Przynajmniej 5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku odpowiedzialnym za obszar logistyki kontraktowej,
  • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu rozproszoną strukturą organizacyjną,
  • Doświadczenie w nadzorowaniu wdrożeń dużych projektów oraz współpracy z międzynarodowymi klientami,
  • Silne kompetencje: organizacyjne, analityczne, interpersonalne, liderskie, negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny.

Oferta:

  • Możliwość dołączenia do międzynarodowej organizacji oraz objęcia kluczowej i decyzyjnej roli,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych oraz niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy