Contract Security Manager

IMPEL SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja usługi ochrony realizowanej dla Klienta w kilku lokalizacjach w Polsce

  • Zarządzanie zespołem, wyznaczanie celów pracownikom oraz monitorowanie wyników ich pracy

  • Opracowywanie i dostosowywanie procedur i instrukcji

  • Raportowanie działań

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientem, budowanie długofalowych relacji

  • Dbałość o standardy jakościowe i terminowość usług

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży security

  • Wpis na listę Kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej

  • Język angielski (preferowany poziom C1) – warunek konieczny

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi grupami pracowników

  • Nastawienie zadaniowe

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność, operatywność, kreatywność, dynamizm w działaniu

  • Obsługa komputera i znajomość pakietu Ms Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (przedział 8-10 tyś)

  • Pracę w biurowcu dla jednego z najbardziej prestiżowych klientów na świecie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Samodzielne stanowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej

  • Wyzwania i dynamiczne środowisko pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, smartfon itp.

  • Darmowe wyżywienie

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

IMPEL SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Impel Safety Sp. z o.o., jedna ze spółek Grupy Impel, zapewniająca usługi bezpieczeństwa

Przewiń do profilu firmy