Oferta pracy

Control Analyst

Santander Bank PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 11 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywnie uczestniczyć w rozwoju i doskonaleniu środowiska kontrolnego dla transakcji i procesów na rynkach finansowych i kapitałowych

  • analizować zgodność transakcji z regulacjami bankowymi, grupowymi

  • współpracować z innymi zespołami wewnątrz jednostki, oraz innymi jednostkami w banku (jednostki biznesowe, Compliance, ryzyko operacyjne)

  • uczestniczyć w projektach grupowych

Nasze wymagania

  • masz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z obszarem rynków finansowych i kapitałowych

  • znasz produkty skarbowe, ich funkcjonowanie, ewidencję

  • posługujesz się SQL i Excelem

  • nie boisz się pracy pod presją czasu

  • cenisz sobie pracę zespołową

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje