Oferta pracy

Control Engineer

BWI Poland TechnologiesO firmie

BWI Poland Technologies

Kapitana Mieczysława Medweckiego 2

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie, planowanie, priorytetyzacja i realizacja projektów z zakresu optymalizacji i modernizacji procesu produkcyjnego w zakresie sterowania

  • Definiowanie specyfikacji i wymagań dla zakupu i modernizacji nowych maszyn i urządzeń oraz uczestnictwo w odbiorach technicznych

  • Ścisła współpraca z inżynierami procesu nowych uruchomień w projektach dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego w zakresie sterowania

  • Aktualizacja dokumentacji maszyn

  • Udział w opracowywaniu i analizie wycen, kosztów

Nasze wymagania

  • Tytuł inżyniera

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych / pneumatycznych / hydraulicznych

  • Potwierdzona doświadczeniem umiejętność programowania sterowników PLC i urządzeń HMI (wymagana znajomość AB oraz Siemens)

  • Uprawnienia SEP

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość MS Office

  • Dyspozycyjność – częste podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne (Czechy, UK, Krosno)

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu systemów SCADA oraz aplikacji do zdalnego zarządzania parametrami procesowymi

  • Znajomość języków programowania obiektowego (np.C++)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowy urlop okolicznościowy oraz stażowy

  • Opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny

  • Różnorodny pakiet socjalny (Multisport, bony świąteczne)

  • Wsparcie pracowników w trudnych sytuacjach życiowych (możliwość uzyskania pożyczki pracowniczej na korzystnych warunkach)

  • Przyjazna atmosfera pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników)

  • Dostęp do najnowszych technologii branży automotive

  • Ciekawe podróże służbowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

  • bony świąteczne

BWI Group projektuje i wytwarza oryginalne części zawieszeń samochodowych dla czołowych producentów aut na całym świecie. W Polsce firma posiada dwa oddziały: Centrum Techniczne w Balicach będące nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym zatrudniającym ponad 400 osób oraz fabrykę amortyzatorów w Krośnie, największy zakład produkcyjny BWI, który zatrudnia ponad 1500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy