Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Control Engineer - Inżynier Automatyk

BWI Poland TechnologiesO firmie

Rekrutacja zdalna

BWI Poland Technologies

Kapitana Mieczysława Medweckiego 2

Balice (pow. krakowski)

BWI Group projektuje i wytwarza oryginalne części zawieszeń samochodowych dla czołowych producentów aut na całym świecie. W Polsce firma posiada dwa oddziały: Centrum Techniczne w Balicach, będące nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym zatrudniającym ponad 400 osób oraz fabrykę amortyzatorów w Krośnie, największy zakład produkcyjny BWI, który zatrudnia ponad 1500 pracowników.

Do Centrum Technicznego w Balicach poszukujemy osoby na stanowisko
CONTROL ENGINEER- Inżynier Automatyk
Numer ref.: (ref. CE)

Zadania:

  • Inicjowanie, planowanie, priorytetyzacja i realizacja projektów z zakresu optymalizacji i modernizacji procesu produkcyjnego w zakresie sterowania
  • Definiowanie specyfikacji i wymagań dla zakupu i modernizacji nowych maszyn i urządzeń oraz uczestnictwo w odbiorach technicznych
  • Ścisła współpraca z inżynierami procesu nowych uruchomień w projektach dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego w zakresie sterowania
  • Aktualizacja dokumentacji maszyn
  • Udział w opracowywaniu i analizie wycen, kosztów

Wymagania:

  • Tytuł inżyniera
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych / pneumatycznych
    / hydraulicznych
  • Potwierdzona doświadczeniem umiejętność programowania sterowników
    PLC i urządzeń HMI (wymagana znajomość AB oraz Siemens)
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dyspozycyjność – częste podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne
    (Czechy, UK, Krosno)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu systemów SCADA oraz aplikacji do zdalnego zarządzania parametrami procesowymi
  • Znajomość języków programowania obiektowego (np.C++)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zajęcia językowe (angielski, niemiecki, francuski)
  • Dodatkowy urlop okolicznościowy oraz stażowy
  • Opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny
  • Różnorodny pakiet socjalny (Multisport, bony świąteczne)
  • Wsparcie pracowników w trudnych sytuacjach życiowych (możliwość uzyskania pożyczki pracowniczej na korzystnych warunkach)
  • Przyjazna atmosfera pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników)
  • Dostęp do najnowszych technologii branży automotive
  • Ciekawe podróże służbowe
W CV Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę BWI Poland Technologies sp. z o.o.(na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Aby wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższego zapisu:
“Ponadto wyrażam zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Ogłoszenie archiwalne