Control Engineer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.10.2017
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 23.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dział układów zawieszeń będący dotąd częścią koncernu Delphi - wiodącego światowego dostawcy technologii w motoryzacji, od 1 listopada 2009 r stanowi cześć firmy BWI Group. Funkcjonując od 2000 r. w Centrum Technicznym w Krakowie - nowoczesnym ośrodku badawczo-rozwojowym, zatrudniamy obecnie ponad 400 osób. Zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem do produkcji elementów zawieszeń pasywnych i aktywnych dla czołowych producentów samochodów oraz rozwojem nowoczesnych technologii w tej dziedzinie. Zakłady produkcyjne i ośrodki badawczo-rozwojowe należące do BWI Group są zlokalizowane między innymi w Ameryce Północnej, Azji i Europie. W Krośnie znajduje się nasza największa fabryka zatrudniająca ponad 1200 pracowników.

Do Centrum Technicznego w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko

CONTROL ENGINEER
Miejsce pracy: Kraków
(ref. CE)

Zadania:

  • Inicjowanie, planowanie, priorytetyzacja i realizacja projektów z zakresu optymalizacji i modernizacji procesu produkcyjnego w zakresie sterowania
  • Definiowanie specyfikacji i wymagań dla zakupu i modernizacji nowych maszyn i urządzeń oraz uczestnictwo w odbiorach technicznych
  • Ścisła współpraca z inżynierami procesu nowych uruchomień w projektach dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego w zakresie sterowania
  • Aktualizacja dokumentacji maszyn
  • Udział w opracowywaniu i analizie wycen, kosztów

Wymagania:

  • Tytuł inżyniera
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych / pneumatycznych / hydraulicznych
  • Potwierdzona doświadczeniem umiejętność programowania sterowników PLC i urządzeń HMI (wymagana znajomość AB oraz Siemens)
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dyspozycyjność - podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne (Czechy, UK, Krosno)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu systemów SCADA oraz aplikacji do zdalnego zarządzania parametrami procesowymi
  • Znajomość języków programowania obiektowego (np.C++)
  • Znajomość innego języka obcego

W zamian za zaangażowanie firma oferuje ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, kontakty ze światowym przemysłem motoryzacyjnym, możliwość interesujących wyjazdów służbowych, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dalszego doskonalenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
w języku polskim i angielskim na adres:

BWI Poland Technologies – Centrum Techniczne,
ul. Podgórki Tynieckie 2, 30-399 Kraków lub
za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o podanie symbolu referencyjnego w aplikacji.

Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się