Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Controller

Rockwool PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

Rockwool Polska

Kwiatowa 14

Cigacice (pow. zielonogórski)

Controller
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za raportowanie i analizę działalności fabryk zarządzanych przez ROCKWOOL Polska.

Główne obowiązki:
  • Kalkulacja kosztów standardowych produktów,
  • Kalkulacja cen transferowych (GTP),
  • Zakładanie kartotek w systemie SAP dla produktów gotowych i półproduktów,
  • Przygotowywanie miesięcznych analiz dot. kosztów produkcji, zużycia materiałów oraz kosztów pracy,
  • Udział w pracach nad budżetem,
  • Sporządzanie raportów dot. działań oszczędnościowych,
  • Realizacja procesów związanych z księgowym zamknięciem miesiąca,
  • Dbanie o prawidłowość i kompletność księgowań kosztów zmiennych oraz utrzymania ruchu,
  • Współpraca z innymi działami w celu realizacji zadań.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub pokrewnego,
  • Rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • Znajomości MS Office (Excel) na poziomie zaawansowanym,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość SAP’a będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, współfinansowanie wycieczek KLAWOO - to nasz Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku),
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne