Oferta pracy

Controlling Manager / Zastępca Dyrektora Finansowego

Wyser - PLO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Controlling Manager / Zastępca Dyrektora FinansowegoNumer ref.: 433
Naszym Klientem jest firma produkcyjno - handlowa z branży spożywczej z siedzibą w Warszawie (część komercyjna) oraz zakładem produkcyjnym w Wielkopolsce (regularne podroże służbowe).

Poszukujemy osoby na stanowisko Controlling Manager / Zastępca Dyrektora Finansowego. Jest to nowe stanowisko w strukturach firmy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całość kwestii kontrolingowych w firmie (produkcja + komercja), będzie zarządzać 5 - osobowym zespołem oraz wspołpracować bezpośrednio z Zarządem.

Zadaniem, ktore czeka na przyszłego Controlling Managera / Zastępcę Dyrektora Finansowego jest audyt procesow i narzędzi kontrolingowych, wykrycie wąskich gardeł, usprawnienie i przyspieszenie pracy działu (następnie prowadzenie działu).

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy procesowej oraz dużej wiedzy narzędziowej. Mile widziane doświadczenie w consultingu / BIG4 (zwłaszcza w działach doradczych).

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za całość controllingu społki (controlling produkcyjny i komercyjny): budżetowanie, forecastowanie, raportowanie, analizy biznesu, plany wieloletnie
  • Nadzor nad tworzeniem sprawozdań finansowych (rownież skonsolidowanych)
  • Kontrolowanie wynikow finansowych firmy, porownywanie ich z wyznaczonymi celami oraz danymi historycznymi
  • Analizowanie rentowności całej firmy oraz poszczegolnych kategorii
  • Zarządzanie 5 - osobowym zespołem controllingu
  • Bezpośrednie wsparcie Dyrektora Finansowego, wspołpraca z Zarządem
  • Wspieranie w podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Weryfikacja istniejących procesow, narzędzi, "wąskich gardeł"
  • Dokonywanie usprawnień procesow oraz pracy całego działu

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Controlling Manager, Finance Manager, Senior Finance Controller) z odpowiedzialnością za całość kwestii kontrolingowych
  • Doświadczenie w usprawnianiu / tworzeniu / profesjonalizacji / implementacji procesow i narzędzi
  • Mile widziane doświadczenie w consultingu (np. BIG 4), pracy projektowej i doradczej
  • Doświadczenie we wspołpracy z Zarządem i doradztwie przy podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Mile widzialne doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej
  • Wysokie umiejętności narzędziowe (mile widziana znajomość VBA)
  • Pro aktywność w działaniu, umiejętność "brania spraw w swoje ręce", poczucie odpowiedzialności, wychodzenie z inicjatywą
  • Mile widziane certyfikaty takie jak CIMA lub ACCA

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą autonomię działania
  • Dużo miejsca na pro aktywność i wychodzenie z inicjatywą

#LI-PW1

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy