Oferta pracy

Controlling & Reporting Team Leader

MAN Shared Services Center sp. z o.o.O firmie

  • Kolorowa 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MAN Shared Services Center sp. z o.o.

Kolorowa 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem kontrolerów i specjalistów Reporting Factory w SSC

  • Przygotowywanie i koordynacja procesu budżetowania, prognoz, monitoring i analiza odchyleń

  • Przygotowywanie kalkulacji rezerw na zamknięcie miesiąca

  • Przygotowywanie raportów zyskowności, wykorzystania budżetu i innych raportów dla Zarządu

  • Uaktualnianie struktury miejsc powstawania kosztów zgodnie z bieżącym modelem fakturowania klientów

  • Raportowanie grupowe

  • Podejmowanie inicjatyw usprawniania procesów budżetowania i raportowania

  • Planowanie i organizacja pracy działu

  • Rozwój podległych pracowników (prowadzenie rozmów oceniających, planowanie szkoleń itd.)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym, kierowniczym stanowisku z obszaru controllingu i / lub reportingu

  • Wykształcenie z obszaru finansów, księgowości, controllingu lub podobnych

  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu SAP

  • Doświadczenie w sporządzaniu i prezentowaniu wyników analiz do zarządu

  • Ugruntowana wiedza z rachunkowości finansowej i zarządczej, wiedza finansowo-księgowa, dyplom CIMA mile widziany

  • Umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu, a także sprawnej komunikacji i współpracy z pozostałymi osobami z Teamu

  • Proaktywne podejście do pojawiających się nietypowych, problemowych zagadnień

To oferujemy

  • Dedykowany opiekun wdrożenia i kompleksowy onboarding

  • Szeroka oferta szkoleń językowych, z możliwością realizacji na terenie firmy lub w dowolnej szkole językowej

  • Szkolenia specjalistyczne, dopasowane do ścieżki rozwoju i potrzeb pracownika

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, pakiet Medicover, dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • Elastyczne podejście do godziny rozpoczęcia pracy i nieformalny dress code

  • Praca w wygodnym i nowoczesnym biurze, przyjaznym osobom niepełnosprawnym (część kompleksu Business Garden)

  • Możliwość wykonywania obowiązków zdalnie - tzw. ’home office’

  • ZFŚS - m.in. dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego oraz bonus świąteczny

  • Regularne eventy integracyjne dla pracowników

  • Zniżki na zakup aut z grupy VW

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Jako MAN Shared Services Center Sp. z o. o. świadczymy usługi z zakresu księgowości, finansów, a także zamówień i zakupów na potrzeby spółek produkcyjnych i sprzedażowych MAN Truck & Bus na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Rosji, Czech, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Węgier, Danii, Norwegii i Francji.

MAN Shared Services Center Sp. z o.o. jako jeden z dwóch najstarszych SSC w Poznaniu jest jednym ze współzałożycieli regionalnego oddziału stowarzyszenia ABSL.

Przewiń do profilu firmy