Logo Pracuj.pl

Controlling Specialist

Antal Finance & AccountancyO firmie

10 000–12 000
brutto / mies.
  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)
    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, firmy produkcyjno-handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego, który zaopiekuje zagraniczne spółki handlowe. Rola jest samodzielna, daje dużą swobodę w podejmowaniu decyzji oraz możliwość bliskiej współpracy z zarządem firmy. Osobę na tym stanowisku czekają nowe wyzwania (jak np. automatyzacja procesów czy rozwijanie nowej marki), więc jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie - zachęcamy do aplikowania!

Lokalizacja: Zachodnie obrzeża Poznania

Twój zakres obowiązków

  • Analiza, weryfikowanie i raportowanie danych finansowych od strony przychodowej i kosztowej, a także kapitału obrotowego,
  • Udział w przygotowywanie rocznych budżetów i kontrola ich realizacji,
  • Opracowywanie forecastów i planów długoterminowych,
  • Uzgodnienie rozrachunków wewnątrz grupowych,
  • Udział w przygotowaniu narządzi do kontroli właścicielskiej.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3-letnie doświadczenie w controllingu,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1+),
  • Biegła obsługa MS Excel,
  • Zdolności analityczne, komunikacyjne oraz dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość PowerBI i/lub VBA będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Kartę Multisport,
  • Dofinansowanie do opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do zajęć językowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej

Antal Finance & Accountancy

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Consultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Controlling Specialist, Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)