Oferta pracy

Controlling Specialist

Elica Group Polska

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie wskaźników oraz wsparcie informacyjne dla innych działów w obszarach analizy finansowej

  • Aktywna praca z liderami nad wskaźnikami, w których pojawiają się odchylenia; proponowanie działań naprawczych

  • Udział w przygotowywaniu budżetu i forecastów

  • Koordynowanie aktywności budżetowych w fabryce

  • Sporządzanie raportów cyklicznych, statystyk, prognoz i analiz odchyleń

  • Zamknięcia miesiąca

  • Monitoring poziomu zapasów

  • Bieżące zapewnianie poprawnej alokacji kosztów OPEX oraz związywanie miesięcznych rezerw w zgodzie ze stanem faktycznym

  • Monitoring i kontrola kosztów CAPEX

  • Przygotowywanie prognoz krótko – oraz długoterminowych

  • Udział w projektach i analizach realizowanych przez dział finansowy

  • Udział w projektach i inicjatywach związanych z optymalizowaniem wybranych procesów

  • Obsługa systemu SAP oraz innych systemów wspomagających

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze finansów/kontrolingu w firmie produkcyjnej (mile widziane o zasięgu międzynarodowym)

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację werbalną oraz pisemną

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Proaktywna postawa

  • Wysoka umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Odpowiedzialność, sumienność i samodzielność w działaniu

  • Umiejętności komunikacyjne i współpracy w grupie

  • Umiejętność pracy w sytuacjach presji czasowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy w godz. 7:30-9:00),

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w międzynarodowym zespole w dobrej atmosferze,

  • Możliwości rozwoju oraz zdobycia nowej wiedzy i doświadczeń,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do posiłków, karnety na basen i do kina, wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne, paczki dla dzieci, wyprawka dla maluszka, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenia grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2022.

Przewiń do profilu firmy