Controlling Specialist

STS S.A.

  • Porcelanowa 8, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

STS S.A.

Porcelanowa 8

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i analiza cyklicznych raportów zarządczych

  • Uczestnictwo w raportowaniu zewnętrznym

  • Aktywny udział w procesie budżetowania wyników Grupy (roczne oraz rewizje cykliczne)

  • Analiza kluczowych wskaźników efektywności

  • Wnikliwa analiza i weryfikacja danych finansowych, ścisła współpraca z działem księgowości

  • Udział w rozwoju narzędzi controllingowych

Nasze wymagania

  • Min 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, controlling, ekonomia)

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. A2)

  • Duże umiejętności analityczne i chęć do pracy z dużą ilością danych

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, w tym zdolności organizacyjne, profesjonalizm w działaniu, łatwość nawiązywania relacji

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość systemów klasy ERP

Mile widziane

  • Znajomość Power BI/ Tableau

  • Znajomość SQL

  • Proaktywność w działaniu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • korporacyjna karta kredytowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • firmowe bistro

  • darmowe bilety na wydarzenia sportowe

STS S.A.

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

Przewiń do profilu firmy