Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Antal sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566), ul. Puławska 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000105676 w celu prowadzonej rekrutacji. Równocześnie oświadczam, że: 1. Zdaję sobie sprawę, że podanie moich danych jest dobrowolne, zaś podstawą tego przetwarzania jest wyrażenie przeze mnie zgody na przeprowadzenie rekrutacji; 2. Zdaję sobie sprawę, że mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie; 3. Zdaję sobie sprawę, że moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesów rekrutacji, na które wyrażona została przeze mnie zgoda lub do momentu odwołania przedmiotowej zgody, z tym zastrzeżeniem, że zakończeniu rekrutacji bądź odwołaniu zgody dane mogą być dalej przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi jak i tych przysługujących podmiotowi, którego dane dotyczą, przeciwko administratorowi. 4. Przyjąłem do wiadomości, że wycofanie zgody może nastąpić poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Controlling Specialist

Antal Finance & Accountancy

10 00012 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 11 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, firmy produkcyjno-handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego, który zaopiekuje zagraniczne spółki handlowe. Rola jest samodzielna, daje dużą swobodę w podejmowaniu decyzji oraz możliwość bliskiej współpracy z zarządem firmy. Osobę na tym stanowisku czekają nowe wyzwania (jak np. automatyzacja procesów czy rozwijanie nowej marki), więc jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie - zachęcamy do aplikowania!

Lokalizacja: Zachodnie obrzeża Poznania

Twój zakres obowiązków

  • Analiza, weryfikowanie i raportowanie danych finansowych od strony przychodowej i kosztowej, a także kapitału obrotowego,

  • Udział w przygotowywanie rocznych budżetów i kontrola ich realizacji,

  • Opracowywanie forecastów i planów długoterminowych,

  • Uzgodnienie rozrachunków wewnątrz grupowych,

  • Udział w przygotowaniu narządzi do kontroli właścicielskiej.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3-letnie doświadczenie w controllingu,

  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1+),

  • Biegła obsługa MS Excel,

  • Zdolności analityczne, komunikacyjne oraz dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość PowerBI i/lub VBA będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy hybrydowej,

  • Kartę Multisport,

  • Dofinansowanie do opieki medycznej,

  • Dofinansowanie do zajęć językowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Consultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Przewiń do profilu firmy