Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Controlling Specialist

Dürr Poland Sp. z o.o.

Stanisława Żółkiewskiego 125

Gołębiów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem raportowania (m.in. zamknięcia miesiąca, roku)

  • Udział w przygotowaniu budżetów, prognoz, planów długoterminowych

  • Przygotowanie danych na potrzeby sprawozdawczości zarządczej spółki

  • Kontrola działalności operacyjnej przedsiębiorstwa oraz wyników

  • Przygotowanie analiz rzeczowo-finansowych oraz analiz odchyleń cyklicznych, a także ad hoc

  • Współpraca oraz wsparcie innych działów firmy w zakresie kontrolingu, rachunkowości zarządczej oraz raportowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomia / finanse / rachunkowość

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (w mowie i piśmie)

  • Doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu, finansów lub pokrewnym obszarze

  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej

  • Znajomość programu ERP (SAP będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość Hyperion Management Reporting będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Power Point)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, rzetelność

  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności

  • Odpowiedzialność i samodzielność

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie

  • Stanowisko w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Twój kontakt:

Anna Abramowicz

Paint and Final Assembly Systems

Human Resources

Zarząd: Andreas Federmann (Prezes)

Siedziba: Radom (26-600), ul. Żółkiewskiego 125

Phone +48 48 3610-140

Mobile +48 882 435845

E-Mail [email protected]

Internet www.durr.pl

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym.

Przewiń do profilu firmy