Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Controlling - Treasury Manager

  • śląskie
  • Kierownik
  • 04.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

    NASZ KLIENT

    Globalna organizacja z branży przemysłowej z niemal 100-letnią tradycją. Firma posiada swoje fabryki, centra dystrybucyjne i biura sprzedaży na terenie Europy, Azji oraz USA. Obecnie otwiera nową filię w samym sercu Wrocławia. W nowoczesnym biurze będą się mieścić działy m.in. IT, Eksportu oraz Finansów.

    Numer referencyjny: PTM/RR/W

    KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

    • Wspieranie migracji funkcji skarbowych do centrum w Polsce (ścisła współpraca z Top Managementem);
    • Zarządzanie ryzykiem finansowym, przede wszystkim ryzykiem walutowym i stóp procentowych;
    • Zarządzanie europejskim cash poolingiem w ramach Grupy Kapitałowej;
    • Mapowanie wszystkich źródeł finansowania krajowego i bankowego;
    • Analizowanie wniosków kapitałowych, identyfikowanie problemów skarbowych.

    OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATÓW:

    • Min. 5 lat doświadczenia w zakresie kontrolingu finansowego w spółkach produkcyjnych;
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe – preferowane z zakresu Finansów, Ekonomii, Bankowości lub Rachunkowości;
    • Biegła znajomość języka angielskiego (min. C1 wg. ESOKJ);
    • Zaawansowana znajomość programów MS Excel i MS Powerpoint oraz systemów klasy ERP (np. SAP);
    • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku ze zmiennymi priorytetami;
    • Doskonałe umiejętności analityczne, prezentacyjne i interpersonalne.

    MILE WIDZIANE – DODATKOWE ATUTY:

    • Znajomość innego języka obcego - preferowany: francuski, niemiecki;
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i doskonaleniu procesów.

    NASZ KLIENT OFERUJE:

    • Praca w niezwykle nowoczesnej filii międzynarodowego zakładu produkcyjnego – w samym sercu Wrocławia;
    • Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji;
    • Szerokie świadczenia pozapłacowe (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, prezenty i bony świąteczne, wyprawki szkolne itp.);
    • Dodatkowe premie oraz cykliczny wzrost wynagrodzeń;
    • Możliwość ciągłego rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji - kursy udoskonalające j. angielski, pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
    • Realny wpływ na kreowanie procesów i standardów w zarządzaniu finansami Spółki;
    • Ambitną, pełną wyzwań pracę w zespole ekspertów branży;
    • Stanowisko z wysokim stopniem ekspozycji na Zarząd Grupy Kapitałowej;
    • Doskonałą, niekorporacyjną atmosferę pracy - nastawienie na współpracę oraz dzielenie się wiedzą.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim poprzez formularz aplikacyjny.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”