Praca controls engineer (plc – allen-bradley)

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Świebodzin
    RESPONSIBILITIES: Ability to take the lead and be the subject matter expert within an Engineering Team Ability to develop code on different platforms Experience solving complex issues across Controls, Fieldbus and IT Platforms Knowledge of...
    opublikowana: 15 kwietnia 2021
      • Tychy
      Your responsibilities, Analysis, optimization of control methods and process definition for test machines and benches including equipment design development and improvements implementation., Preparation/modification of technical specification...
      opublikowana: 13 kwietnia 2021
        • Żyrardów
        Zadania: zapewnienie wiedzy techniczno-procesowej oraz jakościowej finalnego produktu – udział w kilkumiesięcznych szkoleniach poza granicami kraju (pierwsze pół roku pracy) budowa i wdrażanie automatycznych i zrobotyzowanych stanowisk pracy...
        opublikowana: 1 kwietnia 2021