Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

COO Chief Operating Officer (Dyrektor Operacyjny)

Deko Eko B.V. Sp. z o.o. O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

Dynamicznie rozwijający się start-up z dziedziny marketplace / e-commerce oraz circular economy poszukuje doświadczonego menedżera na stanowisko COO (Dyrektor Operacyjny).

Dołącz do nas jeśli masz doświadczenie w tworzeniu lub zarządzaniu start-upami, marketplace'ami lub innymi innowacyjnymi jednostkami w większych firmach i pomóż nam rozwinąć platformę upcyklingową Dekoeko.com na nowych rynkach europejskich

- Zarządzanie zespołem - prowadzenie regularnych spotkań statusowych z pracownikami, performance management, utrzymanie retencji pracowników

- Rekrutacja i onboarding nowych członków zespołu, opracowywanie systemów motywacyjnych np. systemu prowizyjnego dla sił sprzedaży we współpracy z CFO i CEO

- Nadzór nad procesami w firmie oraz pracą menedżerów

- Nadzór i koordynacja zależności między działem online/marketplace i offline/agencyjno - konsultingowym

- Usprawnianie procesów wewnętrznych w firmie, identyfikacja obszarów do poprawy, nadzór nad wdrożeniem zmian w poszczególnych obszarach firmy

- Identyfikacja ryzyk i wąskich gardeł w zespole i procesach, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, podejmowanie działań interwencyjnych

- Podejmowanie lub rekomendowanie kluczowych decyzji w oparciu o wyniki firmy i zewnętrzne regulacje

- Nadzór nad pracą działu finansowego, monitorowanie płynności i wyników firmy, planowanie budżetu firmy we współpracy z CEO

- Wsparcie CEO w opracowywaniu KPI i celów firmy na poszczególnych stanowiskach i obszarach oraz nadzór nad spełnianiem celów

- Nadzór nad obiegiem dokumentacji i procesami administracyjnymi pomiędzy spółkami w obrębie marki Deko Eko

- Udział w współtworzeniu planów biznesowych w obszarze R&D i rozwoju marketplace

- Organizacja i zbieranie dokumentów księgowych dla księgowości dla centrali i oddziału firmy

- Organizacja pracy biura oraz administracji

- Wsparcie w przygotowaniu raportów dla CEO oraz raportów inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu lub zarządzaniu start-upami (warunek konieczny)

  • Doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z zarządzaniem zróżnicowanymi zespołami ludzi i obszarami działania firmy

  • Rozwinięty warsztat menedżerski i przedsiębiorczość w działaniu

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu startupów

  • Znajomość nowoczesnych standardów zarządzania i optymalizacji procesów

  • Pogłębiona orientacja biznesowa w procesach funkcjonowaniu spółek

  • Umiejętność skutecznej komunikacji z pracownikami oraz klientami

  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Profil lidera i agenta zmiany

  • Znajomość tematyki upcyklingu i zrównoważonego rozwoju będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Praca w niezwykle innowacyjnej działce brand upcyklingu / gospodarki cyrkularnej w Polsce i w Holandii

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Środowisko otwarte na kreatywność i możliwość realizacji własnych inicjatyw

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dynamiczne i szybko rozwijające się środowisko pracy

O nas

Dekoeko.com to platforma upcyklingowa B2B wraz ze sklepem e-commerce, która rewolucjonizuje sposób myślenia o odpadach. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, startupami i przedsiębiorcami z całego świata, aby przetwarzać odpady pochodzące z firm w oryginalne i przyciągające uwagę produkty konsumenckie. Naszą misją jest stworzenie pierwszej globalnej platformy rozwijającej rynek produktów i usług upcyklingowych.

Tworzymy zespół wyjątkowych ludzi, których połączyła pasja do innowacyjnego marketingu, unikatowego designu i etycznego biznesu.

Aktualnie poszukujemy Dyrektora Operacyjnego, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie wszystkimi operacjami w firmie w obszarach takich jak finanse, HR, marketing, IT, zakupy, sprzedaż czy administracja.

Chcesz być częścią naszego zespołu?

Dołącz do nas

Prosimy o załączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz.1000) oraz w zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 /WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).