Coorporate Financial Analysis Leader

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-04-23
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-05-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORPORATE FINANCIAL ANALYSIS LEADER
    nr ref.: CFAL

    miejsce pracy: Gdańsk

    Głównym celem stanowiska jest udział w opracowywanie raportów i analiz dotyczących efektywnej polityki finansowej, udział w konsolidacji sprawozdań finansowych i tworzeniu oraz weryfikacji budżetów dla grupy kapitałowej ponad 20 spółek na całym świecie.

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie i analiza raportów z bieżącej działalności Spółki
    • Opracowywanie i analiza raportów Cash Flow
    • Monitorowanie poziomu Working Capital i rekomendacje w celu jego optymalizacji
    • Udział w procesie konsolidacji sprawozdań finansowych
    • Współudział w budżetowaniu oraz analiza odchyleń pomiędzy budżetem a wykonaniem
    • Współpraca i wsparcie w raportowaniu i stosowaniu standardów finansowych Regional Financial Manager’ów w pozostałych spółkach Grupy VTS (w Polsce i na świecie)
    • Identyfikacja szans i zagrożeń w obszarze finansów, w tym optymalizacja aktualnych procesów finansowych
    • Udział w projektach z zakresu wdrażania i doskonalenia narzędzi raportowania i analiz
    • Współpraca ze wszystkimi obszarami biznesu w zakresie wsparcia finansowego

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne: finanse, ekonomia, rachunkowość, zarządzanie
    • Minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku wymagającym sporządzania analiz, raportów oraz umiejętności wnioskowania i prezentacji danych, szczególnie w firmach produkcyjnych
    • Podstawowa wiedza nt. podatków, rachunkowości, pozyskiwania finasowania oraz procesów finansowych występujących w dużych spółkach
    • Doskonała znajomość MS Excel
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Dokładności, dbałości o wysoką jakość realizowanych zadań i przygotowywanych materiałów
    • Umiejętność podejmowania inicjatywy, duża samodzielność i samodyscyplina
    • Terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji międzynarodowej
    • Pracę w międzynarodowym środowisku, z codziennym kontaktem z menadżerami finansowymi z Emiratów Arabskich, Chin, Stanów Zjednoczonych, i kilku innych państw
    • Urozmaiconą pracę z szeroką gamą zadań dających możliwość wykorzystania zaawansowanych umiejętności analitycznych
    • Możliwość rozwoju zawodowego przy udziale w międzynarodowych projektach
    • Udział w programie wdrożeniowym pozwalającym zdobyć dokładną wiedzę na temat firmy, jej modelu biznesowego, systemów oraz zakresu obowiązków,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych
    • Pracę w najbardziej prestiżowym kompleksie biznesowym w Trójmieście

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia za pomocą:

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Klauzula Zgody

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

    Część informacyjna

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VTS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 472A, 80 - 309 Gdańsk,

    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - [email protected],

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

    8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami