Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Coorporate Service Auditor

  • Młochów (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORPORATE SERVICE AUDITOR
    nr ref.: CSA

    miejsce pracy: Młochów

    Głównym zadaniem osoby na stanowisku Service Auditor będzie wdrażanie i nadzór nad funkcjonowaniem rozwiązań systemowych mających na celu utrzymanie, usprawnianie i zarządzanie sprawnie funkcjonującym systemem serwisu w grupie spółek VTS na arenie międzynarodowej.

    Service Auditor będzie odpowiedzialny za wsparcie techniczne struktur na rynku międzynarodowym, co umożliwi poznanie metodologii oraz kultury pracy w państwach, w których VTS posiada swoje oddziały np. w Rumunii, Chinach czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

    Zadania:

    • Techniczne wsparcie  wewnętrznej struktury  serwisowej oraz zewnętrznych autoryzowanych serwisów  w zarządzaniu uruchamianiem oraz utrzymaniem central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, szczególnie w zakresie automatyki; na arenie międzynarodowej,
    • Koordynacja zgłoszeń serwisowych dla całej Grupy VTS,
    • Wdrażanie standardów pracy oraz zapewnienie ich przestrzegania przez zewnętrzne serwisy,
    • Współpraca z Działem R&D w zakresie sugerowania, wdrażania nowych rozwiązań,
    • Opracowywanie analiz efektywności działalności serwisowej spółek VTS.

    Oczekiwania:

    • Min. 2-letnie doświadczenie w zakresie projektowania, konstruowania, doborów technicznych, w firmie z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej,
    • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu montażu oraz serwisu central wentylacyjno – klimatyzacyjnych,
    • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki:, automatyka, klimatyzacja i wentylacja, energetyka cieplna, mechanika, elektronika),
    • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, szczególnie Excel,
    • Systematyczność i dbałość o detale,
    • Zdolności analityczne i organizacyjne,
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.

    Oferujemy:

    • Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu,
    • Udział w ciekawych projektach realizowanych przez Dział Serwisu i R&D na arenie międzynarodowej,
    • Bezpośredni wpływ na kreowanie i unowocześnianie rozwiązań z zakresu obszaru serwisu, dedykowanych dla różnych rynków w skali międzynarodowej,
    • Prowadzenie szkoleń w wielokulturowym środowisku, umożliwiającymi poznanie specyfiki, kultury pracy wielu narodowości,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Możliwość udziału w międzynarodowych podróżach służbowych,
    •  System świadczeń pozapłacowych.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia za pomocą:

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Klauzula Zgody

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

    Część informacyjna

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VTS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 472A, 80 - 309 Gdańsk,

    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - [email protected],

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

    8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami